vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

Canon ’ Cular Yardım!....

Arkadaşlar yogun araştırmalar sonucunda kararımı verdim...ve..Bugün Canon A95 aldım..Güzel bir iki deneme fotografı çektim..belki biraz abes olucak ama makineyi bilgisayarıma bağladım ama..makina hafızasındaki fotograflara ulaşamıyorum..yazılımını yükledim..bağlantılar okey.makine açık..ama olmuyor..Canoncular yardım etsin..

Tarih: 2 Ekim 2004, 23:47 - İp: yok
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

merhaba;
canondan anlamam ama affına sığınarak eğer yapmadıysanız makinenin üst kısmındaki dönen ayar düğmesini bilgisayara bağlantı konumuna getirmelisin.

Tarih: 3 Ekim 2004, 13:41 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

hocam şimdi şöle bir olay
makinenin yön tuşları üstünde yukarı aşağı hareket eden bir tuşvar onu aşağı çekcen
yani play modunda olcak

Tarih: 3 Ekim 2004, 14:34 - İp: yok
exif22
exif22 (üye)
İstanbul / Amatör

Vikont hayırlı olsun...

Makina ile gelen CD den driver ve software'i yükledikten sonra , makinayı play modunda ama off durumunda USB kablosuyla PC ye bağlıyorsun , sonra makinayı açıyorsun ,
windows ta bir pop up çıkar , oradan Zoom Browser 'ı seç sonra fotoğrafları pc ye indir..
Pop up çıkmazsa zoombrowser'ı manuel aç ..

Kolay gelsin ...

Tarih: 3 Ekim 2004, 18:36 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar sağolun..fotoları bilgisayarıma aktardım..malum hafıza biraz az..hemen doldu..önümüzdeki ayda hemen bir hafıza kartı alıcam..makine çok güzel..kısa bir süre içinde örnek fotografları göndericeğime emin olabilirsiniz.

Tarih: 4 Ekim 2004, 10:49 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

ikez teşekkürler sorunumu hallettim..artık gayet güzel aktarabiliyorum fotograflarımı bilgisayara...

Tarih: 4 Ekim 2004, 17:55 - İp: yok
  • 1