sevcan
sevcan (üye)
Bursa / Amatör

Canon A85

Canon A85 hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi merak ediyorum...Teşekkürler...

Tarih: 20 Eylül 2004, 12:26 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

sn sevcan,

sakin ukalalik olarak almayin ama.sitenin size gore sag kisminda forum arama bolumu var oraya once bir yazin a85 a75 vs.oradaki yorumlari okuyun sonra o basliklar altinda kendinize cevap aramaya bakin.
ordan sonuca varamaz iseniz ve orada sorulandan daha alternatif yaratici bir sorunuz varise burda konu acin.

saygilar.

Tarih: 20 Eylül 2004, 15:11 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

FOTOGRAF ÇEKMEK İSTİYORSAN A84 İYİDİR..AL MEMNUN KALIRSIN..

Tarih: 24 Eylül 2004, 22:41 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

HERHANGİ BİR FOTOGRAF MAKİNESİ OLABİLİR BU ...ÇEKECEĞİN VİDEO ÖYLE ÇOK GÜEL OLMAYACAĞI KESİN..NETİCEDE ASIL AMACINI FOTOGRAF ÇEKMEYİ İYİ YAPMASI ÖNEMLİ OLAN VİDEO SU ARTISI..AMA BASİT BİR İKİ ÇEKİM İÇİN. ODA..VİDEO ÇEKİMİ İSTİYOSAN DAHA UCUZA DAHA KALİTELİ GÖRÜNTÜLERİ ÇEKEBİLİRSİN..

Tarih: 24 Eylül 2004, 23:45 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

bende a75 var a85 ile video çözünürlükleri aynı olduğu için video kalitelerinin de aynı olduğunu düşünerek yanıtlamak istiyorum.
arda bende video çekiyorum güzel oluyo ilk denemem 160 çözünürlükteydi 3 metre mesafedeki bir muhabbeti görüntülemiştim florasan ışığında lcd ekranda ve televizyonda görüntü fena gözükmüyor ancak insanların suratları da pek hoş durmuyo
artık memorimi de artırınca 320 den aşağıçekim yapmıyorum ve televizyona bağlayınca yeterli geliyo bana herşey belli oluyo
zaten 640 a lafım yok ama çok yer kapladığı için ondan uzak duruyorum
tek eksiği bence çekim esnasında zoom ve ışık ayarı sabit kalıyo zoom yapamıyorsunuz ve karanlık ortamda çekime başlayıp aydınlığa çıktığınızda parlama yüzünden aydınlık yerler güzel çıkmıyo.
bence canon bir dig foto. makinesinden beklenen video kaydından iyisini verebişliyo.

Tarih: 25 Eylül 2004, 12:52 - İp: yok
  • 1