baybora
baybora (üye)
İstanbul / Amatör

Canon A80 Türkçe Kullanım Klavuzu

Arkadaşlar makinemi sipariş ettim, ama öğrendiğim kadarıyla içerisinde bırakın Türkçeyi , İngilizce kullanma klavuzu bile yok.Malum sadece Almanca ve diğer enteresan dünya dilleri.
C80 için Türkçe kullanma klavuzunu Erkayalar satıyor Ama 35 Milyon'a !. Daha başka bulabileceğim bir yer , kişi var mı acaba?
Makina gelmeden önce biraz teori yapayım dedim de ...
Teşekkürler...
Saygılar
Baybora

#baybora' tarafından 07.08.2004 09:33:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ağustos 2004, 09:33 - İp: yok
hizlidoc
hizlidoc (üye)
Afyonkarahisar / Firma

kardeş senin yanlışın var ben aynı makineyi Sirkeci Hayyam fotodan aldım(Reklam amaçlı yazmıyorum). Kutudan Türkçe klavuz çıktı.

Tarih: 7 Ağustos 2004, 13:57 - İp: yok
sismograf
sismograf (üye)
İstanbul / Amatör

slm.aradan 10 gün geçmiş belki almışsındır ama yine de yaziim dedim.erkayaların bulunduğu sokakta pek çok dükkanda var.25ten açıyorlar 15 e veriyorlar.bu arada bi kitapçık için 35 milyon ne demek yaa.sanki bulunmaz hint kumaşı!

Tarih: 17 Ağustos 2004, 15:59 - İp: yok
yusdem
yusdem (üye)
Ankara / Meraklı

Sismograf arkadaşım..
Baybora'nın cihazı Canon A80'in Türkçe Kullanım Klavuzu için; "erkayaların bulunduğu sokakta pek çok dükkanda var.25ten açıyorlar 15 e veriyorlar." demişsin. Acaba dükkanlarda Minolta Dimage A2 'nin Türkçe Kullanım Klavuzu da bulunabilir mi? Bu konuda bana yardımcı ol, dile benden ne dilersen?

Tarih: 18 Ağustos 2004, 13:15 - İp: yok
sismograf
sismograf (üye)
İstanbul / Amatör

valla yusdem,istanbul da olsan koş sirkeciye derdim bulurdun heralde oralarda.. üzgünüm

Tarih: 18 Ağustos 2004, 13:49 - İp: yok
  • 1