akinci_41
akinci_41 (üye)
Kocaeli / Amatör

Canon A590 Is mi Yoksa Canon Sx100 Mü

arkadaşlar merhaba bende fotoğraf makinası alıcam buralardaki resimleri görünce baya bi merak saldım bu işe ama tabiki acemiyim sizlerden bu iki makina hakkında yardım almak istiyorum

1. si canon a590 ıs baya methediliyor onu almaya karar vermiştim ki bi baktım canon sx100 ün resimlerini gördüm onda takılı kaldım

2. gelelim makinayı nasıl kullanacağıma ben 20-30 metrelerdeki uçan kuşları veya hareketli şeyleri çakmeyi istiyorum tabiki daha uzakları çekmek isterdim ama imkan meselesi . canon a590 ıs de optik zoom 4x bu mesafeler için yeterli olur mu bılmıyorum mesafe yetmezse canon a590 a lens takıldığında mesafe yeter mi ve net yakın resimler elde edermiyim

3. canon sx100 ün 10x optik zoomu var sanki beklentilerimi karşılayacak gibi duruyor.ama bana biraz makina büyük gibi geldi ilk fırsatta mağazada incelicem.bi kötü yanıda biraz pahalı 600 tl civarı ama 2. el var sahıbındende 350 tl 2 tane var banada çok yakın sıfır gibi yani sizce bu 2 makınadan biri alınabılır mi yoksa o makınalarda benim anlayamayacağım bi hata bi arıza mı söz konusu alırken neye dikkat edeyim kıme baktırabılırım bilmiyorum

sonuç olarak sizden yardım istiyorum neklentilerimi hangisi karşılar sonuç olarak fiyatıda göz önünde tutuyorum 350 den yukarı veremem biri 0 fiatı bu biride 2. el fiyatı bu ne dersıınz

Tarih: 29 Kasım 2009, 22:49 - İp: 85.***.**3.91