eylul_
eylul_ (üye)
Kastamonu / Meraklı

Canon A560

Merhaba
Siteyi canon için taşıma çantası ararken rasladım.Canon a560 modelini alıcam bu makineyle ilgili önerileriniz olumlumu olumsuzmu iletirseniz sevinirim.Birde hangi taşıma çantası uygundur bu modele bütün gün aradım nette ama bulamadım.Şimdiden teşekkürler

Tarih: 7 Mayıs 2007, 13:50 - İp: 88.***.**1.221
eylul_
eylul_ (üye)
Kastamonu / Meraklı

ya biri bana fikir söylesin kafam karıştıııııı

Tarih: 9 Mayıs 2007, 01:33 - İp: 88.***.**0.13
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Canon a620 ya da a630 alın. a620 bulabilir misiniz bilemem ama a500 serilerinden daha iyidir. a500 serisine göre ağır bir makinadır ama onu tavsiye ederim.

a560 niye iyi değil diye sorarsan,aslında o da iyi ama manuel ayarı kısıtlı,ilerde heves salarsan fotoğrafçılığa keske manuel ayarı olan bi foto makinesi alsaydım diyeceksin.
Ama yok ben öyle fazla foto cekmem sadece özel günlerde orada burada çekerim dersen sorun yok.
Onun tek avantajı 2 pille calısması ve biraz daha hafif olması

a600 serisi 4 pille calısır ama gayet başırıldır
450 ytlye a630 bulabilirsin sanırım

ben buldum bile sana
http://www.webdenal.com/store/view.jsp?idProduct=34090&idCategory=132&topnavCategory=35

kılıf olayına gelince. teknosaya gidersin makineni alırsın ona göre rahatlıkla 20 25 ytlye bi kılıf alırsın

Tarih: 9 Mayıs 2007, 02:01 - İp: 88.***.**8.193
eylul_
eylul_ (üye)
Kastamonu / Meraklı

bisquit yardımlarınız için teşekkür ederim verdiğiniz adrese baktım ama sanırım bu model kalmamış olacakki bulmadım bu serisini sitede benim elışveriş yaptığım diğer siteye baktım oda senin verdiğin fiyatın çok çok üstünde bir fiyat.Birde ben daha yeni başlıycam fotoğraf çekmeye tabiki isterim çok seviyorum fotoğraf çekmeyi ama dijitalde yeniyim o yüzden tavsiye ettiğin benim için uygunmu bilmiyorum çünkü manuel ayarı nedir onu bile bilmiyorum.Ama çok teşekkürler tavsiyelerin için.

Tarih: 12 Mayıs 2007, 02:32 - İp: 88.***.**6.240
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Manuel ayar enstantane diyafram vb. özellikleri elinle o anki ışık koşullarına göre ayarlayabileceğin ve fotoğraf çekmede sana büyük esneklikler sağlayacak ayarlardır.

Fotoğraf çekmeyi seviyorum diyen birisi manuel ayarı olmayan bir makine alması onu ilerde çok büyük hayal kırıklığına uğratır. 3 5 ay sonra bu teknik konuların ne olduğunu bilip "ya keşke söyledikleri gibi bir makine alsaydım" dersin,diyeceksin de. Çünkü sihirli cümleyi söyledin "fotoğraf çekmesin seviyorum"

Tavsiye ettiğim senin için uygun. A600 serilerinden bir tanesini almanı şiddetle tavsiye ederim. Forumlarda a610 a620 a630 a640 diye aratırsan ve yazıları okursan anlarsın ne demek istediğimi

Tarih: 12 Mayıs 2007, 11:22 - İp: 88.***.**4.128
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Eylül a620'yi buradan alabilirsin

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=18422

Fiyatı da 525e geliyo yanındaki hediyeler fiyatı arttırmış. Sadece a620 satılan bi yer bulmak lazım.

Tarih: 12 Mayıs 2007, 11:27 - İp: 88.***.**4.128
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

a630 514 ytl

http://www.dahadaha.com/asp/show_stock.asp?product=CANONFOTO0010Y

Tarih: 12 Mayıs 2007, 11:34 - İp: 88.***.**4.128
eylul_
eylul_ (üye)
Kastamonu / Meraklı

bisquit çok teşekkür ederim tavsiyene uyup 600 serisinden alıcam.Sitede araştırma yapmıştım bu konu başlığını açmadan ama işte daha yeni başlıyor olmam beni korkutmuştu biraz ama öğrenmek zor olmasa gerek.Ayrıca araştırmalar için çokk çok teşekkürler...

Tarih: 14 Mayıs 2007, 19:16 - İp: 88.***.**2.215
cesurd
cesurd (üye)
Ordu / Firma

merhaba a560 fotoğraf makinası çok güzel olduğu kadarda fiyatıda şuan albeni diyen bir makina bu fiyata bu özelliklerde bir makina bulman çok zor. ancak kodak fuji falan blursun bu markalarında canon ile yarışması imkansız.
sana bir adres vereyim. burada yanında 1gb hafıza kartı kılıfı tripodu hediyeli ve 239 ytl ye satılıyor.
http://www.isikdijital.com/urun-14-CANON_PowerShot_A560_1gb_kingston_hafiza_karti_orjinal_deri_kilif__tripod.html

site kesinlikle güvenilirdir.
istersen teslimatta ödemeli olarakda gönderiyorlar.

Tarih: 1 Haziran 2008, 13:24 - İp: 88.***.**4.176
eylul_
eylul_ (üye)
Kastamonu / Meraklı

CESURD teşekkür ederim makinayı aldım çoktan ama 560 değil tabiki çünkü ben alışveriş konularında çok kararsız biri olduğum için bu modelin üstüne kaç model araştırdım en son yana döne 630 aradığımı bilirim il il hatta net net) en son canon un yeni çıkan modelinde hemfikir oldum tabi burdaki tecrübeli arkadaşlar sayesinde oldu bu kararım tam öğrenemesemde makinamdan çok memnunum şimdilik.

Tarih: 17 Haziran 2008, 01:12 - İp: 88.***.**7.41
senarist01
senarist01 (üye)
Adana / Meraklı

Canon A560 ayarları hakkında yardımcı olacak olan varmı...
- diyafram , enstantene ayarı yapılabliiyormu , yapılıyorsa nasıl
- örneğin foto alırken öndeki bir objeyi net arka plandaki nesneleri fluu olmasını istiyorum bu A560 ile mümkünmü...?

Tarih: 6 Kasım 2008, 17:41 - İp: 77.***.**4.58
  • 1