ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

Canon A520 mi Konica Z20 Mi????

arkadaşlar tam canon a520 alıcaktım forumda gezerken gözüme konica z20 takıldı fiyat performans açısındanda beğeniliyo sanırım ne dersiniz?hangisi daha iyi sizce

Tarih: 28 Ekim 2005, 23:37 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

selam 520 ye oranla z20 daha iyi bir makına şöyleki 2.5' ekran 520 nin ıkı katı zoom mesafesi...Manuel ayarlarının daha fazla olması.Çözünürlüğünün fazlalığı...Fakat ikisi aslında çizgi makınalar biri cokmpact diğeri slr-like segmentinde...Eger daha sonralarıda ben bu işle ğraşırım diyorsan z20 ama mutlu aile hatıra fotoğrafları çekıcem pratik olsun diyorsan 520 daha kullanışlı olur

Tarih: 29 Ekim 2005, 00:14 - İp: yok
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşım, ben bu iki makinayı da kullandım. fiyatları neredeyse aynı fakat özellikle görüntü kalitesi ve diğer tüm özellikleri açısından z20'nin çok daha üstün bir makina olduğu su götürmez bir gerçek.. fiyat performansda z20'ye 10 üzerinden 10 veririm..

Tarih: 29 Ekim 2005, 11:37 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkür ederim konica z20 nin dış yapısı plastik olması,görüntüsü bazı yorumlarda pek beğenilmemesi beni biraz makineden uzaklaştırıyo ne dersiniz

Tarih: 29 Ekim 2005, 11:57 - İp: yok
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

her makinada uzaklaştıracak enaz 1 unsur vardır zaten. palastik yapısı sayesinde o kadar hafif ve biraz daha hesaplı zaten o makina. ben sana düşünmeden al derim ama paranın da düşünülmeden harcanması kolay diil biliyorum ki. ama sen yine de bana güven ve düşünmeden al

Tarih: 30 Ekim 2005, 11:16 - İp: yok
  • 1