ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

Aydınlar Fotomarket Güvenlimi Sizce

arkadaşlar aydınlardan almayı düşünüyorum canon a520 siz ne dersiniz sizce güvenli bi internet sitesimi bide erkayalardan garantili değilmiş sanırım bu sizce sorunmu yardım ederseniz sevinirim

Tarih: 24 Ekim 2005, 20:33 - İp: yok
ati2001
ati2001 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

çok güvenlidir.büyük bir firmadır...yeri sirkeci tren garının arkasındadır.yani tramvay yolunun üzerinde sağda.o yolu takip et görürsün.eğer istanbul'da değilsen merak etme ben sık sık gidiyorum oraya.büyük bir firmadır.3 adet mağazadan oluşur.ayrıca hertülü aksesuar ve malmeze vardır.sirkecinin en büyük foto marketlerinden biridir.

saygılar...

Tarih: 25 Ekim 2005, 06:53 - İp: yok
darkblue63
darkblue63 (üye)
İstanbul / Amatör

Aydınlar ile ilgili size bir anımı anlatmak istiyorum.

oradan Kyocera Finecam M410R model makine almıştım. Oranın sorumlusu Oktay Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Acemi olduğumu anladı ve makineyi kullanmamı ve bazı özelliklerini incelememi sağladı.Fiyatta ve ödemede de epey kolaylık sağladı. Makineyi aldım ve yaklaşık 1 haftadan fazla kullandım. Daha sonra birgün tesadüfen Sirkeci'de aynı makineyi daha ucuza gördüm. Gidip Oktay bey ile konuştum. şaşırdı ve satılan yere birlikte gittik. Fiyatı gördü. arada 130 YTL lik fark vardı. Hemen temsilci firmayı arayıp iyi bir fırça çekti ardında makineyi geri aldı. şaşırdım. ilk kez böyle bir şey başıma geldi.

sonuç. Aydınlar iyi bir satıcı ve müşterisini memnun etmesini biliyor. özellikle Oktay bey bu konuda çok hassas.

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:00 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Tarih: 25 Ekim 2005, 19:01 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

ankaradaysan tunalı hilmide foto ılgaz var - aydınlarda gördüğün fiyatı söyle - onlarda yapar aynısını. Adres belli hemde ankarada

Tarih: 26 Ekim 2005, 00:44 - İp: yok
avrasya cd
avrasya cd (üye)
İstanbul / Firma

Slm, rahatlıkla alışveriş yapabilirsin, sirkeci meydanda büyük bir binaları var.Aydınlar foto fatih kayır isminde bir arkadaş var, perpa dan salih çağman dersen sana ciddi manada yardımcı olabileceğini sanıyorum.Salih ÇAĞMAN

Tarih: 26 Ekim 2005, 18:07 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim fakat aydınların fiyatına fotoğraf dükkanları fiyat açısında yanına bile yaklaşamıyolar 50 milyon kadar fark var fiatını söylediğimde hiçbiri inanamıyor aydınlardaki fiatı bulsam hemen alıcam bide internet üzerinden değilde elden almayı istiyorum

Tarih: 27 Ekim 2005, 19:16 - İp: yok
tilbahar
tilbahar (üye)
İstanbul / Amatör

hic bir sekilde aydinlarfotodan alisveris yapmanizi onermiyorum, 23/11/2005 tarihinde verdigim siparisim hala elime ulasmadi(09/12/2005) maillerime cevap vermiyoırlar, telefon ettigimde ise devamlı yarın gelicek diyip duruyorlar, kesinlikle guvenilir bi firma deildir

Tarih: 9 Aralık 2005, 11:02 - İp: 212.***.**8.133
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben Aydınlar Foto dan Canon Pro1 aldım Erkayalar garantili, ama netten değil, mağazaya giderek...

Güvenilir bir kuruluş, tavsiye olunur...

Tarih: 9 Aralık 2005, 17:47 - İp: 212.***.**6.172
  • 1