jool5
jool5 (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar Yardım?

merhaba,sitenize yeni uye oldum.baa yardımcı olucağınızdan hiç süphem yok ama bu yardıma cabuk ihtiyacım var,çunki gittigidiyordan nikon coolpix s3 digital makina arttırımına katıldım ve bana kaldı 285ytlye.2gun içinde alıp almıycagıma karar verip ödeme yapmalıyım.

amatörüm bu konuda manuel ayarlar fln önemli değil benim için,gece,gündüz güneşte fln iyi çeksin yeter. s3 için gece çekmi kötü,bazen bulanık çekiyo fln gibi olumsuz eleştiriler okudum.sizce bu fiyata bu makinayı almalımıyım? tavsiye edermisinz?

görüşlerinizi esirgemezseniz sevinrm... teşekkürler...

Tarih: 7 Eylül 2007, 11:46 - İp: 88.***.**9.61
ocaklilar
ocaklilar (üye)
İstanbul / Amatör

Açık arttırmaya girmekle almaya karar vermiş oluyorsunuz zaten.

Tarih: 7 Eylül 2007, 12:01 - İp: 195.***.**1.17
jool5
jool5 (üye)
İstanbul / Amatör

dostum fikirlerinizi öğrenmek istediğim konu o değil,ürünü araştırmaya fikir edinmeye çalışıyorum.bende kalıcagını düşünmemiştim,eğer değmez başka al derseniz ödeme yapmıycam.teknosa da Fuji FinePix A-820 250ytl civarına düşmüş.benim için dış görünüş te önemli ama amatör bi gözle fotoğraflarım da net çıksın istiyorum,ben ışıktan manuel ayarlardan falan pek anlamam.yorumlarınızı bekliyorum.... böyle güzel bi forumda insanların cevap yazmaktan çekinmesi,yorum yapmak istememesi çok üzücü....

Tarih: 7 Eylül 2007, 12:08 - İp: 88.***.**9.61
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Bu makine bu fiyata gayet iyi. Bence al. Pişman olmayacağını tahmin ediyorum. Fotoğraf kalitesi iyidir. Gece çekimlerinde amatör makinelerin hemen hepsi belli bi seviyenin altında kalır zaten. Çok tereddüt etmene gerek yok. Bence iyi alışveriş. Ben bi satıcı olsam bu makinenin bu kadar ucuza gitmesine üzülürdüm. Satıcı gönderirse ne ala. Selamlar...

Tarih: 7 Eylül 2007, 14:43 - İp: 85.***.**5.195
markus
markus (üye)
İstanbul / Firma

MAKİNA İKİNCİ ELMİ SIFIRMI BİLMİYORUM AMA FİYATI GAYET İYİ AL ÇEKİM KONUSUN DA GAYET İYİ GECE ÇEKİMİ SÜPER VE NET

Tarih: 8 Eylül 2007, 09:58 - İp: 88.***.**2.43
sahindiric
sahindiric (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

çok iyi etmişsin arkadaş?
ben de "minare gölgesi" açık artırmasına katıldım..ama ne işe yarar bilmiyorum..ihalenin bana kalmaması için dua ediyorum..
Aldığın makinayı n'olur kullanma!
Şahin

Tarih: 16 Eylül 2007, 23:04 - İp: 85.***.**1.5
  • 1