ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

Ankarada Enucuz Canon A520 Nerdedir

arkadaşlar canon a520 alıcam en ucuz nerde bulabilrim ankaralı arkadaşların yardımlarını bekliyorum

Tarih: 23 Ekim 2005, 18:28 - İp: yok
dijitalmak
dijitalmak (üye)
Yurtdışı / Firma

selamlar,

Dijital Makinada 290$ a satiliyor, ama amerika menseyli yani garantisi sadece amerikada gecerli.

Tarih: 24 Ekim 2005, 03:54 - İp: yok
higtr
higtr (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sakarya caddesinde Foto Köksal var.

Tarih: 24 Ekim 2005, 10:10 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

saolun arkadaşlar cevap verdiğiniz için, söylediğiniz yerlere bi bakıyım ama daha fikir vericek olan varsa onlarında yardımlarını bekliyorum

Tarih: 24 Ekim 2005, 19:51 - İp: yok
özgür
özgür (üye)
Çanakkale / Amatör

dijitalmakina.com'u tavsiye ederim. Ben kendileriyle alışverişi yaptım, gayet hızlı çalışıyorlar ve güvenilir arkadaşlar. Ancak ille de Türkiye'den alacağım diyorsan Kızılay Şehit Adem Yavuz Sokak'ta Uğur Foto'yu biliyorum uygun olarak. Ama en fazla 10-20$ uygun olur piyasa fiyatından. Yani her halukarda dijitalmakina.com'dan aldığında karlı çıkarsın..

Tarih: 24 Ekim 2005, 20:41 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

yardımın için teşekkür ederim ilk önce sanırım dijitalmakina com yurtdışı sitesi oralara hiç girmeden burdan alsam daha hızlı ve garantili olmazmı ne dersin bi de garantili olsun istiyorum

Tarih: 24 Ekim 2005, 20:46 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

yardımın için teşekkür ederim ilk önce sanırım dijitalmakina com yurtdışı sitesi oralara hiç girmeden burdan alsam daha hızlı ve garantili olmazmı ne dersin bi de garantili olsun istiyorum aydınlar sence güvenilir mi ?

Tarih: 24 Ekim 2005, 20:47 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Sanfo yenişehir veya Zett Digital (Tunalı Hilmi de) Mado karşısında. Bunlar gayet güvenilir adreslerdir

Tarih: 24 Ekim 2005, 21:18 - İp: yok
ersan
ersan (üye)
Ankara / Amatör

sanfoya gittim mesela piyasan daha pahalı bi yer öbür dediğiniz yerede bi bakıyım teşekkür ederim

Tarih: 24 Ekim 2005, 21:21 - İp: yok
mojo
mojo (üye)
Ankara / Meraklı

ersan sana özel mesaj attım...

Tarih: 25 Ekim 2005, 12:28 - İp: yok
  • 1