kemancii
kemancii (üye)
Kütahya / Amatör

Amerikadan Gelecek Makine Önerisi

Merhaba arkadaşlar;

Bir arkadaşım bir haftalığına ABD'ye gidecek. Bir fotoğraf makinesi almak istiyorum ama bunun içinde sizlerden tavsiye istiyorum.Malum oradaki fiyatlardan bilgim yok.

Kaliteli foto çekmesinin yanında hd video kaydı olmasınında iyi olacağını düşünüyorum, tabi manuel ayarlarıda olsun istiyorum ki kendimide geliştirebileyim... bildiğim kadarı ile panasonic lx 3 fz ve tz serileri, canon sx1 sx 200 500d serileri nikon d90 fujis 200 sony sx 1 gayet iyi makineler. bu makineleri ABD den ne gibi fiyatlara getirtebilirim? ve getiren kişi bunu getirirken sorun yaşarmı?

Fiyatları ile birlikte bu cumaya kadar bana önerilerinizi verebilirseniz çok sevinirim

Tarih: 18 Ocak 2010, 22:46 - İp: 78.***.**2.168
yus-uf
yus-uf (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

mrb google a com tr yerine google usa olarak girerseniz ve makinanın modeli ve price yazarsanız amerikadaki fiyatlara ulaşırsınız getirirken de bi sorun yaşıyacağınız düşünmüyorum çantasına atıp rahatlıkla getirir

Tarih: 19 Ocak 2010, 10:53 - İp: 62.***.**6.209
kemancii
kemancii (üye)
Kütahya / Amatör

getirecek kişi amazon fiyatlarının tr deki hepsi burada gibi olduğunu kendisinin makineyi teknosa gibi bir mağazadan alabileceğini söylüyor. Bu nedenle amazon dışında tanınmış bir mağazası varsa onun sayfasından bakmak isterim...birde burdaki fiyatlar ile 100-150 tl kadar mı oynar yoksa yarı yarıya oynarmı fiyatlar?

hx-1 fz35 arasında kaldım s200exr ve g11 çok iyi diyorlar ama onlardada hd yok sanırım. hx1 1080 fz35 te 720 p olduğuna göre sanırım hx1 in videosu daha iyidir. fotoğraf kalitelerinde fark varmıdır? arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum biran önce karar vermeliyim...

Tarih: 20 Ocak 2010, 21:30 - İp: 78.***.**2.168
kemancii
kemancii (üye)
Kütahya / Amatör

yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar

Tarih: 24 Ocak 2010, 11:11 - İp: 78.***.**4.243
digital-shop
digital-shop (üye)
İstanbul / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 30 Ocak 2010, 21:56 - İp: 78.***.**9.27
  • 1