vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

Aciill!!... Dsc-w12

arkadaşlar yazı ve mesajlarınızı günlerce okudum..gerçekten çok faydalı oldu..sonuç olarak sony dsc-w12 modelinde karar kıldım fiyatı ankarada 750-800 aralığında..bu fiyat güzel ve sony servisi de iyi derseniz hemen koşar adımlarla makineyi almaya gidicem.. siz değerli üyeler cevabınızı bekliyorum.. artık bende fotograf çekim yorumlara deneyimlere dayalı cevap vermek istiyorum..böyle günlerce incelemekle olmuyor.. biyerden başlamak lazım..

Tarih: 1 Eylül 2004, 23:48 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Dostum işte benim hayalimdeki makina!Ankara'da nerede 750-800 milyon aralığında?Ben internette en ucuz hepsiburada.com'da rastladım.Oda 850 milyon civarı!Hepsiburada.com'da yanında aksesuar olarak6 adet 2100 MH pil,şarz aleti,taşıma kılıfı,omuz askısı vs. veriyor.Senin alacağın yerde bu aksesuarlar varmı?Benim gördüğüm ve incelediğim kadarıyla makina muhteşem!Fotoğraf kaliteleri benim eski HP 735'e 5 basar,10 ekler!Kasası metal!İnce,zarif,şık..Benim alabilmem için 2 ay var daha

Tarih: 2 Eylül 2004, 00:10 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

dostum ankarada kızılayda buldum..yalnız bu sony bayii nekadar güüvenilir bilemiyorum..tek korkum garanti elinde 3-5 makina var ama..bilemiyorum..yanındaki aksesuarlar var tabi..başka bayilerde DSC-W1 i 420 Euro dan aşağı bulamadım..W12 zaten çogunda yok..Şu garanti konusundada emin olursam W12 i elerimdeki yerini alıcaktır..

Tarih: 2 Eylül 2004, 22:23 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Hadi bakalım hayırlısı..

Tarih: 2 Eylül 2004, 22:57 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

teşekkürler

Tarih: 2 Eylül 2004, 23:15 - İp: yok
exif22
exif22 (üye)
İstanbul / Amatör

Sn. Vikont

Sözünü ettiğiniz makina http://www.digitalkamera.de/kameras/Daten-en.asp?Cam=SonyDSC-W12&CustID=3173
bu linkteki makinaysa , bence acele karar vermeyip biraz daha araştırın , makina için ödeyeceğiniz 750-800 M. ülkemiz şartlarına göre az değil, bu makina elbette HP den daha iyi fakat şahsi fikrim vereceğiniz ücretin karşığı değil.
Belki 50-100 M daha fazla verip Canon, Olympus veya Nikon'un otomatik+manuel full mode bir makinasını alabilirsiniz.
5 megapixel olmasında 4 megapixel olsun ..

#exif22' tarafından 03.09.2004 01:11:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2004, 01:10 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

Olympus c-765 tercih ederdim o fiyat aralığında

Tarih: 3 Eylül 2004, 09:27 - İp: yok
exif22
exif22 (üye)
İstanbul / Amatör

Sn. bozo'ya katılıyorum.

Tarih: 3 Eylül 2004, 17:08 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

olypus iyi güzel makinede..garantiside önemli..yurtdışı garantili bir makinayı almak ne derece doğru olur.. alacagım sony nin ithalatçısı işyerime yakın, servisi kendisi..sony dsc-w12 ellerinde yok ama w1 de aynı özelliklerde. varsın kılıfı ekstra pili olmasın..özellik aynı.. fiyatı 530 peşin 2x120 taksit toplam 770 dedi en son..

Tarih: 3 Eylül 2004, 21:24 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

bu arada dsc-w12 yi de peşin 750 ye buldum ama..sony nin bir çok ürününü satan ve yetkili ve ithalatçısı olduğunu söyleyen satıcı şahısın verebileceğini söylediği garantiyi ikna edici bulmadım.. bozulamaz diyemiyorsun.. o kadar para verdiğime değmeli..

Tarih: 3 Eylül 2004, 21:33 - İp: yok
exif22
exif22 (üye)
İstanbul / Amatör

Sn Vikont

Ödeyeceğiniz ücrete göre benim size tavsiyem Canon Powershot A-80 almanız yönünde olacak. Malum Türkiye ithalatçısı Erkayalar, 2 yıllık garantili . 650 + KDV gibi bir fiyata satılıyor, ama siz gene de pazarlık yapın ve garantili alın .

Almayı düşündüğünüz makinaları http://www.dpreview.com da
buying guide menüsünde side by side 'da karşılaştırın .

Son karar sizin ,şimdiden hayırlı olsun ...

Tarih: 4 Eylül 2004, 01:29 - İp: yok