nr
nr (üye)
Adana / Meraklı

Fotoğraf Aktarımı

Merhaba arkşlar ya bu digit. fotoğraf makinalarında cok eksiğim var beni mağzur görün )) bi sorum olacak Canon A510 kullanıorum makinadan bilgisayara resimleri aktarırken, bilgisayardan makinaya resim aktarılabiliomu acaba bole bi ozelliği varmı bu makınanın? yardımlarınız için tesekkurler

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:13 - İp: yok
mustafam
mustafam (üye)
Ankara / Amatör

"Canon A510 kullanıorum makinadan bilgisayara resimleri aktarırken, bilgisayardan makinaya resim aktarılabiliomu acaba bole bi ozelliği varmı bu makınanın?" demişsiniz.

Yani ikisini aynı anda (upload ederken download) yapabildiğini mi soruyorsunuz. Yoksa ayrı ayrı yapabildiğini mi soruyorsunuz.

İkinci sorunun yanıtı evettir. Makinya bilgisayardan rerim yükleyebilirsiniz.

Birinci sorudaki tarzı ise hiç denemedim.

#mustafam' tarafından 17.05.2005 17:23:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:16 - İp: yok
nr
nr (üye)
Adana / Meraklı

saol dostum peki nasıl olduğu hakkında yardım edebilirmisin???

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:19 - İp: yok
mustafam
mustafam (üye)
Ankara / Amatör

Makinayı bilgisayara bağlayınca gelen menüde "upload images" diye bir bölüm çıkıyordu galiba. Oradan yapabilirsiniz.

Ya da istediğiniz resimleri (jpeg formatında) kopyalarsınız. "bilgisayarım"dan makinaya yapıştırabilirsiniz.

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:32 - İp: yok
nr
nr (üye)
Adana / Meraklı

dostum anladım dediini fakat makinayı bilgisayara bağlayınca upload çıkmıo kopyala yapıştırıda denedim oda olmuo yapıştır sekmesi pasif durumda oluyor .(amacım resim upload etmek)
bilgs.----->makina

#nr' tarafından 17.05.2005 17:51:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:46 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bilgisayardan alman için öz3el yazılımın olması lazım yojksa aktaramassın dijitalden bilgisayara alabilirsin ama bilgisayardan alamassın. arkadaşım.

Tarih: 17 Mayıs 2005, 17:57 - İp: yok
nr
nr (üye)
Adana / Meraklı

dostum nası bi yazılım bi bahsedebilirmisin öyle hemen bulunacak bişemi

Tarih: 17 Mayıs 2005, 18:02 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

bşlgisayarcılara bir sor ama zor bulkursun sen bilgisayardan ne aktarmak istiyorsun
dijşital mak. elinde çeksene fotoğraffını kolaya kaçmayın aarkadaaşlar

Tarih: 17 Mayıs 2005, 18:06 - İp: yok
mustafam
mustafam (üye)
Ankara / Amatör

Bir arkadaşım hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan upload yapmıştı. Bu akşam kendi makinamda deneyeyim. Sonucu size bildiririm.

Tarih: 17 Mayıs 2005, 19:07 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

fotoğrafı çek ekranna büyüt ve çek fotoğraf makinasına yüklayamessin

Tarih: 17 Mayıs 2005, 21:34 - İp: yok
enderonur
enderonur (üye)
Ankara / Meraklı

kendinizi niye bu kadar harcıyorsunuz anlamıyorum 10 dolarlık bir card reader al hem pil tasarrufu sağla hemde bütün işlemlerin daha garantili ve hızlı olsun

Tarih: 17 Mayıs 2005, 23:32 - İp: yok