reddevil77
reddevil77 (üye)
İstanbul / Amatör

!!!! Çok Acil !!!!

elimde şu an a610 var,yeni aldım.kullanma kılavuzunu okurken gözüme 2 şey çarptı.biri, makinedeki resimleri pc ye aktarmak için pc gereksinimleri windows xp'de 256 mb ram istiyor.ben de 192 ram var,nolacak şimdi.
diğeri ise,hafıza kartını formatladıktan sonra kullanın yazıyor.ben bu yazıyı baya bi resim kaydettikten sonra okudum ve şimdi format atmak illa gerekli mi bilmiyorum. bu 2 soruya çok acil cevap verirseniz sevinirim. (bilgisayarıma 1 hafta sonra ulaşacağım,deneme şansım yok ne yazıkki)

Tarih: 14 Nisan 2006, 21:09 - İp: yok
sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

192 ramde yeter bilir ama beeelki biraz kasar

hafıza kartına gelince format at yada atma fark etmez o zaten formatlı ki fotoğraf çekebildin yoksa çekemezdin onun dediği yeni aldığın kartı demek istiyor sanırım makine kendine göre formatlasın öyle çek diyor

Tarih: 14 Nisan 2006, 23:07 - İp: 194.***.**9.29
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

pc kasılırsa kart okuyucu al 10 ytl ye onunla okut.

Tarih: 15 Nisan 2006, 13:30 - İp: 88.***.**3.5
mehmetklyr
mehmetklyr (üye)
İstanbul / Amatör

ben remin bi problem çıkaracağını sanmıyorum...beeelki çooooook az kasar ama o bile küçük ihtimal... Kartı formatlamak falan hikaye... takma kafana...

Tarih: 15 Nisan 2006, 20:54 - İp: 88.***.**8.97
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

ram sorun olmayacaktır...sadece kasarak çalışır.ama nihayetinde çalışır..format olayı ise:Sarucabey'in dediği gibi eğer formatlanmamış olsaydı üzerine yazamazdın..üreticinin demek istediği şey;
1-kartı kendi makinanızda formatlayınki düzgün ve uyumlu çalışsın.
2- Eğer hızının düştüğünü hissediyorsanız formatlayın.. [>:D

Tarih: 23 Nisan 2006, 00:21 - İp: 85.***.**9.23
  • 1