drertan
drertan (üye)
İstanbul / Amatör

Canona520, Sonydsc W1, Nikon4100

canonA520, sonyDSC W1, nikonCOOLPİX4100

Bu 3 makine arsında kararsız kaldım. Hangisini alacağıma karar veremedim. Bu 3 makinenin gündüz çekimlerinin iyi olduğunu düşünüyorum çünkü:bendeki sony ericcson K700İ cep tel"nun bile gündüz çekimleri ışığı iyi ayarlarsan dijital kameralardaki kadar net değil ama yinede iyi sayılır. Benim için önemli olan gece sokakta bir manzaranın veya ne biliyim yapının resmini çektiğimizdeki netliğini merak ediyorum.Resmin netliğinde bir bozulma oluyormu? renkler ve objeler canlı ve net çıkıyormu?
biderde bu 3 firmanın servisleri ? (ben istanbul anadolu yakasındayım) . Eğer bu 3 makineden kullanan arkadaşlar varsa gündüz ve gece yapmış olduğu çekimlerden resim gönderebilirse çok sevinirim...
TEŞEKKÜRLER.....SAYGILAR
[email protected]

#drertan' tarafından 24.04.2005 15:04:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Nisan 2005, 15:00 - İp: yok
atos
atos (üye)
Bursa / Amatör

usta hepside harika makineler ama ben olsam canonu ercih ederdim

Tarih: 26 Nisan 2005, 01:06 - İp: yok
kirtish
kirtish (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

dusunulen makinalarin hepsi farkindaysaniz, compact makinalar ve kucuk ebattalar, cok buyuk birsey beklemeyin heosinden ama bu konuda bir canon a60 ve 300D kullanicisi olarak sonyi malesef kiskanmaktayim. W1 bu konuda oldukca basarili canon a gore malesef acik farkla. www.dpreview.comda incelemelerini de okuayabilirsiniz.

Tarih: 26 Nisan 2005, 09:21 - İp: yok
  • 1