kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Yılbaşı Kutlanmalı Mı?

Yani bizlik bisey mi? Eğlenmek nedir? Yılbasında nasıl eglenilir? Hindi nedir? Çam nedir? Noel baba kimdir?

Buyrun..

Tarih: 30 Aralık 2007, 17:52 - İp: 88.***.**3.26
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

çay tavsiye edilir...Allah yokluğunu göstermesin...fonda sanat müziği dostlarla hasbihal önümde demli çay...senelerdir tv hiç seyretmiyorum...

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:11 - İp: 88.***.**8.121
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

tlevizyonun tadı hic kalmadı saban hocam. Bende hci keyif almıyorum tvden. Anca işte kemal sunal filmleri cıkarsa izliyorum. Akşam vardı bi tane tokatcı diye. Onu izledim. Biraz keyfim yerine geldi.

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:16 - İp: 88.***.**7.211
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Kemal sunal ben de çok severim..hele ki habam sınıfı yüz kere izlesem bir o kadar daha izlerim..Kimbilir belkide o kadar izlemişimdir..

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:22 - İp: 88.***.**0.20
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

fakulteye basladıgımın daha ilk haftasında pencere kenarında dururken saf saf onumden kemal sunalın gectigini gordum. Ciddi bri adamdı. Onu canlı gordugum icin cok sanslı hissettim kendimi. Biliyosunuz Kemal Sunal bizim okuldan mezun. O sene de sanırım son senesiydi. Zübük filmini cok severim bende. Onu da rahmetle analım. o gitti meydan mehmet ali erbillere kaldı. Maskeli beşlere kaldı. Onun ustune gelmez bi daha.

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:36 - İp: 88.***.**7.211
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

arkadaslarimin hepsi bi kutlama icinde olsa gerek kimse yok msn'de. kimle muhabbet edecez simdi oldu mu yani? bak kutlanmasa boyle olmazdi

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:36 - İp: 81.***.**7.8
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

namı diğer inek şabanımızdı o bizim
yüzlerce kez izletirdi filmlerini bak illa içip demlenmek mi lazım
demlenecek çay dururken kont çayı demeldi muhabbet varken tvye ne gerek var

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:36 - İp: 78.***.**4.186
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kont sansliymissin dunya gozuyle gormussun, hemserimdir kendisi

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:39 - İp: 81.***.**7.8
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

benimde msn de kimse yok. Hadi bide burd agirelim yeni yıla. Last hope senin kestane varmıydı? hadi kestaneni koyda pişir. Yeri belki..

Lazut hocam sende mısır patlat.

Eray sende piknikten goruntuler ekle.

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:39 - İp: 88.***.**7.211
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ulan herşeyimiz gevur işi. LAiklikten bahsederiz ama değilizdir.
Takvimimiz Hz İsanın doğum gününe göre ayarlı.
Hafta tatilimizin cumartesisi Yahudi, pazar ise Hristiyanların hafta tatili. Hani Müslümanların hafta tatili . Mesele bu kadar basit değil.
ZAmının koministleri Amerikan gemilerini niye taşladılar. Emperyalizm için değilmi. Şimdi bunlar yılbaşında çam ağacı süslüyor.
Yılbaşının Hrıstiyanlıkla ilgisi yok diyenler yılbaşı çigi film ve filmlerne bir bakıversin. Varmı yokmu. Çam ağaçların tepesinde haç var mı yokmu. Noel baba (Aziz -bizdeki karşılığı veli) geliyormu gelmiyormu.

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:39 - İp: 88.***.**0.30
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

pazar amca boş ver karıştırma şimdi oraları biz burada çay demliyoruz bırak milleti demlensinler

Tarih: 31 Aralık 2007, 21:41 - İp: 78.***.**4.186