harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Yeni Yetmeler

Ben bu yeni yetme Amerikan çakması,sözüm ona aydın bozuntularından fena halde daraldım.
Sokakta denk getirsem dalacak kıvama geldim.
Ne hikmetse çoğunun yolu Amerika'daki çeşitli kuruluşların tezgahından geçmiş.
(Bknz. Discovery Institute)
Hep de Star,Sabah gibi gazetelerde yuvalanmışlar,yumak yumak olmuşlar.
Nereden nereye...

Türk Aydınlarının Dönüşümü ile ilgili güzel bir yazıyı paylaşmak isterim tam da burada...

Tarih: 24 Mart 2009, 01:01 - İp: 78.***.**1.241
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

-gel tatarbey gel, taşın buraya..var gerisini pazaremmi düşünsün orada..
FB de de atılacak kişiler var..

-darbe mi dedin pazaremmi.!

Tarih: 25 Mart 2009, 20:12 - İp: 88.***.**2.242
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Lazut hocanın da tayin işini bekliyoruz emme, o da gelsin buraya hele..

Tarih: 25 Mart 2009, 20:14 - İp: 88.***.**2.242
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bu yaz can yücel in evinin önündeydim ama evde kimse yoktu. Bende evin önünde fotoğraf çektirdim.

Yeni yetmeler demişken şu linki vermesem olmaz.

ŞU LİNK TIKLA

Tarih: 25 Mart 2009, 20:15 - İp: 85.***.**5.50
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kompilv bunlar okyanus kompile tamamı. Tamamı amerikanın akp nin işi. Onca silahı bunlar gömdüler toprağın altına. Hatta ileriye görüp akp silopiye kemik gömdü. Günlükleride akp liler elbirliği ile yazdı. Balbayın leptopuna askire belgeleride kp liler ve abd liler koydu. Sonrada sildi. Sonrada buldu. Tam barıs olmacağı zamanlarda 33 eri bunlar şehitti etti. Harantıda Akp vurdu. Misyonerleride kesti. Alevi liderleride öldüreceklerdi ama olmadı.
Hatta tolanın kilolarınıda bunlar verdirdi. Eruygurun prostatınıda naptılarsa bunlar şişirdi.

Tarih: 25 Mart 2009, 20:35 - İp: 78.***.**4.209
okyanus.
okyanus. (üye)

Silahlar ne oldu ya. Toprağın altından kepçeyle dozerle çıkartılan bombalar patlayıcılar. Ne oldu ki gıcır gıcırdı hepside. Haber var mı?

Tarih: 25 Mart 2009, 20:51 - İp: 85.***.**5.50
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Onlar yeni gömülmüş hasarsız. Ama kemikler, büyük bölümü eritilmiş zati. Kalanlar dibe oturanlar olmal.ı

Tarih: 25 Mart 2009, 20:53 - İp: 78.***.**4.209
okyanus.
okyanus. (üye)

Duruşmaları izle. Şimdiye kadarki hangi iddiaların yalan çıktığı bundan sonrakilerin de garantisi olsun. Ortada hurafeden başka birşey yok.

Birileri aaa ergenekon a bak derken, özellikle de ingiliz ajanlarının okutulduğu üniversiteden mezun birileri, öbür tarafta fetullahçı yandaşlarla birlikte kürdistan ı resmen tanıma ve tanıtma derdinde.

Gerçi ingiliz üniversitesi mezunu arkadaş inkar etmiş kürdistan lafını ettiğini. Hayatın kendisi zaten bir danstır diyordu. Şaşırmamak lazım.

Tarih: 25 Mart 2009, 21:07 - İp: 85.***.**5.50
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

kürdistan hayırlı olsun...

Tarih: 25 Mart 2009, 21:08 - İp: 78.***.**0.53
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Uyumayın Yıllardır orda var zaten kürdistan. Sizin paşalar işgüzarlık etmeyip musul ve kerküke girse bilkide orda öyle bir devlet kurulmayacaktı. Ama siz Özalada düşmansınız tabi.
Ha birde unutmadan ülkücü bir arkedeşla tartıştıkdı. Osmanlının eyaletlerinden birisi idi Kürdistan diye. Olmaz dedi. Asla olamaz Osmanlıda Kürdistan diye bir eyalet olamaz diye hopladı. Arkadaşın birisi O zamanın resmi gazetesini getirince sustu kaldı.
HEm behnmiydim
SEllaaaaammm Kürdistan dağlarına, Selaaammmmm Kürdistan dağlarına diye bi tarafını yartarak bağıran ergenekon sanığı.
Millet o kadar bıktıkı akan kandan ne pahasına olursa olsun razı artık durmasına.

Tarih: 25 Mart 2009, 21:17 - İp: 78.***.**4.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kıh kıh kıh kıh. afiyet olsun.

Tarih: 25 Mart 2009, 21:25 - İp: 78.***.**4.209