makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Yaylı Yataktaki Küf Sorunu

alerci hastası olmam hasebiyle arkadaşımın kullanmadığı ve uzun süre küflü bir ortamda beklettiği istiklal ikiz yaylı yataklarını nasıl dezenfekte ve sterilizasyon haline getirebilirim ?

içersinde o kadar çok küf ve mayt canlıları var ki aynı odaya girdiğimde beynim zonkluyor. bunu bir tek ben anlayabiliyorum. çevremdeki insanlar hiç hissetmiyor bile.

ufak yastık yada katlanabilir yorganları içine koyup havasını çektikleri ambalajlar var onlar işe yarıyor ama yatak kadar büyüğünü görmedim.

istiklal bayisi arkadaşıma sordum çözümü yok çöpe at benden yenisini al dedi ama o arkadaştan çok bir tüccar gibi konuştu

çözüm ortağı olmak isteyen varmı ?

Tarih: 22 Aralık 2008, 15:48 - İp: 78.***.**5.23
makara
makara (üye)

sakın benim topikte bişey gösterme haa
güme gidecek caanım topik.

Tarih: 25 Aralık 2008, 18:09 - İp: 78.***.**2.84
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

sorunu değil sorunsalu olacaktı

Tarih: 25 Aralık 2008, 18:14 - İp: 81.***.**7.8
makara
makara (üye)

hayır doğrusu bu
türkçemizi doğru kullanalım kullanmayanları uyaralım. gerekirse tehdit edelim

Tarih: 25 Aralık 2008, 18:17 - İp: 78.***.**2.84
xyzcom
xyzcom (üye)
İstanbul / Amatör

Kesin cözüm ;
Birkac litre benzin ve bir adet cakmak
Elimizdeki tüm foto.makinalarini yapan Caponlar bile, ekiz yatak neyim kullanmiyor,
evin döseme tahtasina uzanip yatiyorlar, yastik yerine de orta kalinlikta bir bambu parcasi

Tarih: 22 Ekim 2010, 07:00 - İp: 92.***.**0.129
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Makaracı emmi Siyanür kesin çözüm . sıvı sodyum siyanür. Doküldügü yerdeki organik hayatı bitiriyo ot bilem çıkmıyo senelerce. Potasyum siyanüre zati ulaşamassın. Sodyum siyanürü sanayii sitesinde Isıl işlemcilerden yada çinko kadmiyum kaplamacılarından. bulabilirsin Sakın konsantre alma çok zeirlidir seyreltilmişini al Aslında seyreltilmişi nin bi damlası bi insanı anında öldürmeye yeter. 2 litre suya bi çay gaşığı seyrek potasyum siyanür goy eyiceme çalkala sona camsil şişesine goyup sprey şeklinde yatakların üstüne altına at Ne bakteri ne parazit ne mikrop galır ortalıkda Yalınız dikkat et siyanür çok zehirli bişeydir. Teneffüz etme

Tarih: 23 Ekim 2010, 19:34 - İp: 78.***.**2.19
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tesfiyeci emmi intihara teşvikte suç. makara emmi sakın yapma dediğini. ölü mukabili olursun valla. en iyisi benzin.

Tarih: 23 Ekim 2010, 22:29 - İp: 78.***.**4.140
akdenizli_33
akdenizli_33 (üye)
İçel / Amatör

mantara karşı bordo bulamacı eyi gelir.
Yüzde ikilik olsun.
ağaçlara atıyoz mantarlar öliir.Tecrübeyle sabittir.

Tarih: 24 Ekim 2010, 02:30 - İp: 95.***.**4.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sorunsal mantarın kendisinden ziyade yatağa sinen kokusu. bu sebeple at gitsin.

Tarih: 24 Ekim 2010, 10:25 - İp: 78.***.**4.140