dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

World Of Warcraft

Kimler wow oynuyor ???

hemen alayım cevapları hangi server, Alliance mı ? horde mu ?? ırk ne ? class ne ?? lvl kaç ???

hadi forum göreyim sizleri....

bendeniz Bladefist serverında yım...eheemmm 70 lvl Night elf Druid im....sonacıma...talent ağacım resto vs. vs. vs.

Dip not : Pazarbey senin anlayabileceğin bir konu değil bu...o yüzden hiç yorma kendini

dip not 2 : Aylar sonra foruma döndüm....herkese merhabalar

Tarih: 10 Ekim 2008, 14:51 - İp: 88.***.**9.44
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

kaybedenler klübü

Tarih: 11 Ekim 2008, 12:16 - İp: 78.***.**0.6
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Kayıt formu alabilirmiyim, bana uygun birşeye benziyor

Tarih: 11 Ekim 2008, 12:18 - İp: 78.***.**5.148
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

hoşgeldin dune

onları oynamam da ogameden zor yıttım paçayı bilgisayarı satarak

şu sıralar hattrick oynuyorum var mı oynayan

Tarih: 11 Ekim 2008, 12:39 - İp: 78.***.**3.137
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

biz arkadaşlarla kaavede kanlı king oynardık..
şu aralar okeye sardık..
ama bildiiniz okey değil.. sayılı renkli falan fişman..
oda bazan kanlı oluyor.. dün bi arkadaş altındakinin eline bakmış, oda ıstakayı kafaya indirdi. Zö grubu PH nötr kan ihtiyacı olan varsa kaavenin adresini

Tarih: 11 Ekim 2008, 13:07 - İp: 88.***.**5.3
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

biz wow diyoz bunlar pes diyor peeehhhh

ayrıca acem kızı neden geldin foruma demiş....

pazarda msn de neden yoksun demiş....sen çok mu varsın sanki peeehhhh

Tarih: 12 Ekim 2008, 17:30 - İp: 88.***.**8.166
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

80 Yaşından küçüklerin Knight,Wow,Nebula tarzı oyunları oynaması yasaklanmlı...Bu illete yaş ortalaması 23-25 olan 11 arkadaşımı kurban verdim..Uzun süre bu bataktan kurtarmaya çalıştımsada başarılı olamadım bende arkadaşlığı kestim.Beyfendileri (hatta 2 tanesi hanımefendi ) bilgisayar başından kaldırmak için takla atmadığım kalıyordu . kaldırmayı başarmışsam sohbetin içeriği gene oyun oluyordu....Belki latife yollu abartıda bulunuyorum ancak bu oyun yüzünden 5 yaşında dünya tatlısı bir kızı olan 32 yaşındaki bir abimizi cafede bıçaklayarak öldürdüler.İlk duyduğumda kanım dondu , oyunda ki anlaşmazlıktan sebep kavga çıkıyorsa bir kimse ölüyorsa kimse kusura bakmasın suçu önce oynayanlarda sonra oyunda ararım...

Tarih: 12 Ekim 2008, 19:07 - İp: 88.***.**2.143
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Akıllı işi değil

Tarih: 12 Ekim 2008, 20:59 - İp: 78.***.**0.48
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

uo denen wow benzeri okul yüzünden okulunu uzatan arkadaşlarım var

Tarih: 12 Ekim 2008, 21:09 - İp: 81.***.**7.8
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ben çocukken Atari salonları vardı jetonla oynardık o da kırk yılda bir. Benim oyun merakım olmaz ama grafikleri, senaryoları filan gerçekten de etkileyici. Ne bileyim iyi desen bir türlü, kötü desen başka bir türlü Bir arkadaşım vardı, özellikle kurtarması gereken rehineleri vururdu , insan gerçek hayatta yapmayacağı ya da yapamayacağı şeyleri mi yaparak ego tatmini sağlıyor acaba? Verilen örneklerdeki gibi çok abartmadıktan sonra mesele yok aslında, ama fayda sağladığını da düşünmüyorum tabi. İllaki fayda mı sağlaması lazım? Yooo

Tarih: 12 Ekim 2008, 21:39 - İp: 88.***.**9.34
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

esası wow sosyal bir oyun...online oynanıyor ve oyun içinde güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor...

ama her pc oyununda olduğu gibi bu oyunda da; süper vakit öldürüyorsunuz, kafanızı dağıtıyorsunuz ve eğleniyorsunuz...ben memnunum hayatımdan

Tarih: 13 Ekim 2008, 17:26 - İp: 88.***.**9.44