last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Uluslararası Atlı Okçuluk Müsabakaları

Sivas Atlı Spor ve Cirit Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 17-18 Ekim tarihlerinde düzenlenecek uluslararası müsabakalara 6 ülke katılacak. Etkinliğin Türkiye'de ilk, dünyadaki üç organizasyondan biri olacağı, ayrıca faaliyet çerçevesinde tarihte ilk defa uluslararası bir cirit müsabakası yapılacağı ifade edildi. Macaristan, Kore, İran, Polonya, İngiltere ve Almanya'dan yarışmacıların katılacağı müsabakaların, Türk Atlı Okçuluğu disiplinleri çerçevesinde dünyada yapılan ilk karşılaşma olacağı bildirildi. Yurt içinden de İstanbul, Tokat, Erzurum'dan katılımların olacağı müsabakalarda, yarışmacıların seyircilere keyifli anlar yaşatacağı belirtildi.

program hakkında bilgi almak için

gelmek isteyenler listeye isimlerini yazsınlar gereği yapılır

1-Pazarbey
2-Last Hope

Tarih: 14 Ekim 2009, 08:52 - İp: 81.***.**7.150
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Gelmek istemenlerde buraya isimlerini yazdırabilirler..

gelmek istemeyenler:
1-remi5861

Birde bişeye takıldım abi. Bu atlı işi ve cirit işi sadece biz türklere has bir şey değil mi? Başka ülkelerdede bu olay varmı?

Macaristan, Kore, İran, Polonya, İngiltere ve Almanya

ingiltere: okey
burada caddelerdede beygirlerle dolaşılıyordu sanırım (yanlış biliyor olabilirim)

Macaristan:

Kore: Herşeye rakip olmak zorundamı bunlar?
İran: Nüklerrişşer varsa eğer bunlarda kesin nükleer beygirleride vardır bunların. en sıkı rakibimiz iran olabilir

Poolonya: Polonya dendiğinde polyana aklıma geliyor yani bunlarda sakıncalı değil. geçiniz

Almanya: Almanyada yaşayan türkler bu organizasyona destek veriyor olabilirler. kanımca bir hansın çıkıpta beygire bindiğini görmedim ben. onları daha çok antalyada barların en içkili köşelerinde görmeye alıştık.

yasal uyarı: alkollü beygire binilmez.

Tarih: 14 Ekim 2009, 12:27 - İp: 88.***.**9.213
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

gelmeyi isterdim ben de ama "duygusal" koşullar elverişli değil ayrıca tele lensim yok ki at çekeyim

#eraycanli' tarafından 14.10.2009 13:47:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ekim 2009, 13:46 - İp: 144.***.**1.229
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

remi tamam sen gelme yerine başak adam buluruz

ayar sen de geniç açı çekersin 11-16 muakabili. sen buraya gel yeterki bak trenle de gelebilirsin o yollara daçyayı vurma

Tarih: 14 Ekim 2009, 15:01 - İp: 81.***.**7.150
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

gelen yok napalım biz de kendimiz çeker kendimiz yükleriz siteye artık

Tarih: 16 Ekim 2009, 08:46 - İp: 81.***.**7.150
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

başlığı uluslararası atlı okçuluk müsabakası demişsin,sonra tarihte ilk defa uluslararası cirit müsabakası demişsin.hangisi yanlış biri cirit diğeri okçuluk

Tarih: 16 Ekim 2009, 18:40 - İp: 88.***.**3.124
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hadi bakiim Allah versin benim ismimi yazmış bide.

Tarih: 17 Ekim 2009, 21:42 - İp: 88.***.**6.148
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

mehmet emin kardeşim,senin gül hatırın için geleceğim,Allah kısmet ederse..hiç bir etkinlik gölge etmesin istiyorum..içeriz bir-kaç bardak çay..

Tarih: 17 Ekim 2009, 22:48 - İp: 88.***.**0.89
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

imkanım olsa vallahi gelirim usta kızma bana

Tarih: 17 Ekim 2009, 22:52 - İp: 88.***.**5.160
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

@ironman yazılan açıklama metninin tane tane anlayarak birkaç kez daha oku. oradaki ayrıntıyı farkedersin belki.
@pazar emmi millet senden kurtulsun diye çok uğraştım ama maalesef
@şaban abim gelemesen de gönlümdesin biliyorsun
@remi canın saolsun kardeş biliyorum gelmeyi çok istediğini (hadi len)

etkünliklere gelince umduğumdan daha güzel oldu 400'den fazla fotorğaf çektim. pc bozuk olduğu için şimdi yüklemeyi çok isterdim ama maalesef biraz beklemeniz gerekecek fotoğrafları görmek için çok sabırsızlandığınızı biliyorum. ne güzel demiş atalarımız "sabreden dervişi dayak yemekten gebermiş" böylemiydi ya benim aklımda böyle kalmış neyse konumuz neydi bi yukarı tekrar bakayım hele

Tarih: 18 Ekim 2009, 18:33 - İp: 78.***.**0.21
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

olur ya merak edenler için pc gelene kadar idareten bir iki fotoğraf yükleyeyim

Tarih: 19 Ekim 2009, 13:00 - İp: 81.***.**7.150