saadetsa
saadetsa (üye)
İstanbul / Meraklı

Teror Nereden Ve Nasil Gelirse...

Kotudur ve en cok masum insanlari vurur.
Mesela bu gece Istanbul'da 14 yasinda bir cocgu alir goturur.

Tarih: 28 Temmuz 2008, 01:08 - İp: 88.***.**0.30
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşlar inanın haberlerini yazarken elimtitreyerek yazdım. Ama bir noktaya da değnmek istiyorum. Terör devletlerin bir aracıdır. Yani kim çıkar ve derse ki bunu şu örgüt yaptı sakın ha inanmayın. Yalandır, deli saçmasıdır. Türkiye içerisinde bir türk-kürt çatışması çıkarmak istiyorlar. Buna fırsat vermeyelim. OLAYLARA DOĞRU BAKABİLİRSEK TEPKİLERİMİZDE DOĞRU OLUR VE YAPILAN EYLEMLER AMACINA ULAŞAMAZ. İnanın bana kaç kişinin öldüğü gizli servislerin uurnda falan değildir. Onlar zaten giysilerinin altında halen binlerce masum insanın kan kokusunu taşımaktadırlar. Ayrıca tahminim o ki bu gibi eylemler son da olmayacaktır.
Ve son olarak bunun ne türklükle bir alakası olduğu kanısındayım ne de ahiret inancıyla... Bu bilinçli insanlarla tepkisi bu dünyada konması gereken kahrolası bir olgudur. Herkese saygılar

Tarih: 29 Temmuz 2008, 10:13 - İp: 78.***.**7.169
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Ben şu ana kadar bu terör oalylarında kızarak lanetleyerek hatta birebiz çatışmada arkadaşımın kolunu bacagını pançoma doldururken kürt kini içime yerleşmedii bunun farkındayız biz ...
----------
çıbanın başı ve sonu nerde çok iyi bildiklerini biliyor ve bi bıçak gibi kesip neden atmadıklarını hala demokrasiyle bi şeyleri halletmeye çalışmalırını anlamaya çalışıyorum......

Tarih: 29 Temmuz 2008, 11:19 - İp: 85.***.**0.39
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Demokrasinin cıvıklaşmış bi kavram olduğu doğrultusunda sana katılıyorum. Ama terör devletlerin manipülasyon aracı olduğu içindir ki kesilip atılamıyor. Yoksa haklısın ne el-kaide ne asala ne de son dönemde pkk kalmıştır. Hepsi devletlerce kullanılan birer piyondur yalnızca..

Tarih: 29 Temmuz 2008, 11:24 - İp: 78.***.**7.169
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Açıklaması o kadar zor olan bi atmosferki anlatılacak bi şey degil o daglardaki görüntüler bu insanların nasıl olurda gönüllü olarak bunu yaptıgını anlayamıyorum kanımca bi açıklaması var ise Oda bi gerçekten insanızki bize bu yaşananlar bi felaket kıyamet günü gibi geliyor bunların bu dünyadan olmadıgını düşünmeye bile başladıgım dakikalar olmuştur...
--------------
Bi hatıram yanımda ismail diye bi arkadaşım vardı gece saat 3:00 gibi dagın kenarında pusudayız o kadar etkilenmişizki artık terörden bi kaç gün önce oldugumuz bölgede büyük bi çatışma olmuş bi kaç arkadaşımız şehit olmuştu korkudan anlatılır gibi degil İsmail arkadaşım Korkudan titredigini hissetmiştim İsmail olum korkma Bak ucurumun kenarındayız burdan Kimse gelemez arkamızdada timler Var sakin ol 2 - 3 saate kadar hava aydınlar sabır İsmail'in lafıda Şimdi Güldüren o zaman ne kadar çaresiz oldugumuzu anlatan bi cümleydi Mehmet BUNLARIN UCANIDA VARDIR ........
Şimdi her aklıma geldiginde gülüyorum tabii ...

#eskidost' tarafından 29.07.2008 12:17:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Temmuz 2008, 11:42 - İp: 85.***.**0.39
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Evet yazdığın hatıra tüm olayı özetliyor... Filler tepinir, çimenler ezilir...
Olan hep ahmet'e mehmet'e aslı'ya funda'ya olur.
Yine de genelde fevri bir millet olduğumuzdan insanlara telkinlerde bulunmak, sakin olmaya ve çok iyi yorum yapmaya, tuzaklara düşmemeye gayret etmek gerek.

Tarih: 29 Temmuz 2008, 12:15 - İp: 78.***.**7.169