tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Sosyal Paylaşım

Uploaded with ImageShack.us

Fotograf tutkunlarının sosyal paylaşım sitesi Bizde bir iki tane fotograf yapıştırdık kimse görmemiş bile. Kütahyalı pazarcı bey arkadaş ipe mandal dizmiş bayagı bildimiz mandal fotografını almış eklemiş. herkesde görmüş begenmiş. Bizim o betonu delen incir fidanını kimse görmemiş. Herhalde biz o mandallara bakmasınımı bilemiyoz. Belkide o mandalların sanatsal bi yanı vardır ki biz farkedememişizdir. Hiç kimseyle polemige girme yada sitem etme gibi bi niyetimiz yok aslında. Ben NetfotografI cok seviyom burdan cok faydalandım bi cok fotograf tekniklerini buradan ögrendim.

#tesfiyeci' tarafından 25.06.2010 23:40:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Haziran 2010, 23:11 - İp: 78.***.**2.19
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

İpe dizeceksin, böyle pazarcı efendileri.....

Şaka bir yana.. Siz, neden bir tek yorum yazdınız anlayamadım.. böyle bir durumda kimse sizi tanıyamaz ve fotoğraflarınızı göremezki..

Tarih: 26 Haziran 2010, 10:13 - İp: 86.***.**0.243
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Sözlerine katılıyorum tasfiyeci.. Nickine yakışanı yapıp bu adamı tasfiye etmelisin..

Ama bak adam kreatif çalışmış.. mandalların hepsi ters biri düz bize bakıyor.. Ama ritmi bozan bir yaklaşım komposizyonu edimseli şeyapmış. E nolacak şiman orta yaşlı bir avukattan da bu kadar yaratıcılık beklenir..

Mandal fotoğrafı istemiyoruz... Mandal fotoğrafları silinsin..

Tarih: 26 Haziran 2010, 10:51 - İp: 212.***.**9.194
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

ben biraz değişimsel bir başkalaşım açısıyla yaklaşımsal bir ötekileştirme yapmak istiyorum.
pazarbey kendi mandallarını çektiyse yanlış yapmıştır. keza sağdaki mandal kırık. netekim mandalların da biri şamdan öteki halepten. bir takım ruhu sezilmiyor mandallarda. toplama bir kadro gibi duruyor.

keza komşusunun mandallarını çekmiş ise bir komşu ile avukat arasındaki sosyal statüsel farklılaşımların göstergesel niteliği bakımından keyif verici bir çalışma olmuş. böyle ise çok keyif aldım. değil ise olmamış emmiler.

Tarih: 26 Haziran 2010, 12:02 - İp: 88.***.**9.204
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tavsiye bey . polümük ne demek efendim. tabikine eleştireceksiniz. demek millet birşeyler bulmuş. ne dediklerini anlamadım ama okyanus ve kontıras beyendiğine göre kesin kötüdür.
mete ağbiye katılıyorum.

Tarih: 26 Haziran 2010, 20:25 - İp: 81.***.**7.81
okyanus.
okyanus. (üye)

daha farklı fotoğraflar yapıştır sende siteye.

keza incir azimle enzim salgılarsa elbette betonu deler.

netekim insanlar da bazı azimli faaliyetlerinde incir ağacı enzimi özellikleri gösterir.

#okyanus' tarafından 26.06.2010 20:55:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Haziran 2010, 20:52 - İp: 88.***.**9.204
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus ne yazdında sildin.
emmi belimde kas sertleşmesi meydana gelmiş. demekki her yerde olabilmekte imiş..
emmi last makinayı gönderdi böyün. havta sonu kesin mekedeyiz gali.

Tarih: 26 Haziran 2010, 21:10 - İp: 81.***.**7.81
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi o makine bir senede gelmez.

mekede ne işiniz var emmiler ?

mekke mi diyecektin yoksa hac mukabili ??

Tarih: 26 Haziran 2010, 21:27 - İp: 88.***.**9.204
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yok emmi meke yav. Allah Allah. kaçaydır konuşmaktayızya. nerede ise bir yıldır senin yüzünden gidememekteyiz. yok duruşma yok yavmur. yok o yok bu. bu sefer kesin gidelim. hatta pamıkkaleyede gidelim . sen gitmemişindir. tele mukabili çekim yaparız.

Tarih: 26 Haziran 2010, 21:33 - İp: 81.***.**7.81
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi senin arabanın bağajında minik mangal var mı portatif.

yoksa bir tane al migroslarda satılıyor 10 tl ye. keza katlanınca incecik oluyor kitap gibi kültürlü bir maganda havası veriyor.

yolda sahipsiz koyun kuzu görebiliriz emmi yol kenarlarında meke yöresinde.

keza nallı kuzuda çıkarsa hayatta kalmak için yemek mekruhtur.

Tarih: 26 Haziran 2010, 21:53 - İp: 88.***.**9.204
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben sein kadar okumuş değilim.nalınada mıhınada yiriz. keşke benim torpido. gözü sovutmalı olaydı. ama değil maalesef. emmi alalım mangal yanımıza. bene kömür var

Tarih: 26 Haziran 2010, 21:59 - İp: 81.***.**7.81