mehmetklyr
mehmetklyr (üye)
İstanbul / Amatör

Şık Mekanlar...

Selam... Zannediyorum bu bölümde fotoğraf dışı konularada değiniliyor. Bende biraz bu amaçla buradayım...

İstanbulda, Avrupa yakasında bir bayanla gidilebilecek hoş ve temiz mekanlar arıyorum. Özellikle kahvaltı ve akşam mönüsü güzel olan mekanlar.. Yardımcı olabilecek arkadaşların ilgisini bekliyorum...

Reklam olmasın diye özel mesaj yollayabilirsiniz...

Tarih: 4 Nisan 2010, 23:54 - İp: 88.***.**4.149
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bilakis güzel mekanların reklamı dost arkadaş tavsiyesidir ve olmalıdır keza.

Kahvaltı için Kale yi tavsiye ederim. Bayanlarla defalarca gidilmiş ve bizzat test edilmiştir. Memnuniyet %100 dür. Hesap çok gelir şundan bundan da yemeyim demeyesin keza. Az da yesen aynı hesap her zaman gelmektedir netekim.
O sebeple yiyebildiğin kadar her çeşidinden ye ekmek bandıra bandıra.

Rumelihisarına git. Hisar solunda kalsın az yürü yirmi otuz metre. Kale yi göreceksin solda küçük bir yer netekim.

Hesap 2 kişi 40-60 civarında gelir büyük ihtimalle. Genelde paraya değil insanlığa önem veren bizim gibi münevverler gittiği için onu dert etmemek lazım. Keza yediğim içtiğim aynı olmasına rağmen aynı kahvaltıya değişik hesaplar ödediğim vakidir. Keza sebebinide sormuş değilim bugüne kadar.

Yalnız kale de alkollü kahvaltı yoktur. Alkollü kahvaltı tercih edersen başka mekan düşünmelisiniz.

Kahvaltıyı bir halledelim akşama da bir yer ayarlarım size.

Tarih: 5 Nisan 2010, 00:32 - İp: 85.***.**8.251
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

En güzeli çırağan , okyanusemmi,, hem deniz kenarı hemde tarihi yer ve de ışık iyi ise resimde belki çekilir keza,garson servis ederkene gibi kompozisyonel yaratım mertebesinde..
Lakin pzremmi adım atamamıştır daha çırağana,gelse içeri sokar gezdirirdik onu rehberlik mukabilinde..

Tarih: 5 Nisan 2010, 01:12 - İp: 88.***.**9.163
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi onu almazlar çırağana.
köyden indim şehire mukabili.

keza kale de denize sıfır emmi.

Tarih: 5 Nisan 2010, 12:23 - İp: 85.***.**8.251
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Asya yakası deseydin Üsküdar Salacakta Red & black ve sultanım cafenin hafta sonu brunchları güzeldir. Açık büfe 20-22 lira arasıdır kişi başı.
Öğlen 2 'ye kadar brunch servis devam eder.

Boğazda Kireçburnunda Ali baba balık lokantasında balıklar ve mezeler her daim tazedir. Çok şık bir yer olmasada menü güzeldir. Tavsiye ederim.

Tarih: 5 Nisan 2010, 12:27 - İp: 81.***.**8.27
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Bir ANKARA'LI olarak Lebi Derya ve Anemon Galata Otelin terasını tavsiye edebilirim.

Tarih: 5 Nisan 2010, 18:48 - İp: 88.***.**6.45
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus kale'ye gidelim senle birgünü bari..Yaz biryere de..

Ayın bugün beşi,,on gün var okyanus..

Tarih: 5 Nisan 2010, 22:27 - İp: 78.***.**4.129
  • 1