alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Serbest Kürsü

ben anlamıyorum arkadas ne saksakcı ınsanlarmıssınız sız yaa... ona buna hıc emekle alakası olmayan seylere super harıka dehset gıbısınden bos bos seyler yazıyorsunuz azcık akıllı olun yaa nesı var nesı guzel nasıl cekmıs o teknıgı bılıyomu bı arastırın bakın bakalım çalan adama bıle bravo dıyosunuz yaa bu kadar pofpofculuk yalakalık olmaz yaa... ondan sonra bırı bırıne kuser bırı bırıne ahkam keser darılır kırılır gucenır ne bu yaa oyuncakmı
ısınızı yapın arkadasım sanatcıysanız degerınızı bılın kım oldunuzu bılın tanıyın bu sekılde oyunlara kapılmayın bu kadar ucuzcu olmayın....

sanata emege saygı olsun ki sıze saygımız olsun

Tarih: 22 Mart 2008, 23:11 - İp: 88.***.**6.185
alikeser
alikeser (Objektif)

11 kısı okuyo bı tane yazan yok baksana

sız daha pofpoflayın

Tarih: 23 Mart 2008, 00:06 - İp: 88.***.**6.185
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

alim kim kızdırdı senı boyle

Tarih: 23 Mart 2008, 00:14 - İp: 88.***.**9.132
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Fena kızdırmış hem de

Tarih: 23 Mart 2008, 00:16 - İp: 88.***.**9.17
alikeser
alikeser (Objektif)

cok kızdınım walla
ama oyle abıcım artık pof pof bıtsın yaa nece ustalar unutulup kaybolurken coluk cocuk laf edıyo ha onlar cekmesın eklemesınmı dıyorum HAYIR tabıkı ustaların yardımı gorusler onerıler ıle olur hersey paylasımla olur ama
dunku bebeye harıkasın yazıyolar yaa nıye arkadası esı dostu bılmem kım
olmasın bole abcım yaa

Tarih: 23 Mart 2008, 00:28 - İp: 88.***.**6.185
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Çok haklısın Ali..

Tarih: 23 Mart 2008, 00:34 - İp: 85.***.**6.247
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bişey soyliyimmi ali,
artık o şakşakcı tayfası kalmadı.. gitti hepsi.. sitenin içine edip baska sitelere gittiler.

peki hala bu herseye elinize saglık yazanlarmı kim??
bunlar , bu siteye girip eline saglıktan baska yorum gormeyen,oyuzden burada sadece eline saglık diye yorum yazılır sananlar.
bunlar o birbirine yorum yaza yaza yorum hanelerini şişirenleri iyi fotografcı sananlar.
işte o şakşakçılara zamanında bu yuzden okadar tepki gosterdim ben.
bunun dostlukla falan alakası yoktur cunku.

şimdi o tayfalarınıda toplayıp cekip gittiler buradan ve ortalıkda yorum nasıl yazılırdan haberi olmayanlar kaldı..
onlarda ne yapsınlar,dogrusu bu sanıyorlar.işin kotusu o şakşakcıları usta sanmaları, işin dahada kotusu ustalar gitti dedigimizde onalrı kastediyoruz sanmaları.

bir sitenin içi boyle bosaltılır işte.kendini tatmin etmek adına..yazıkmı? yazık.

Tarih: 23 Mart 2008, 00:40 - İp: 88.***.**9.132
alikeser
alikeser (Objektif)

abı kım nereye gıderse gıtsın ama dedın gıbı herkes boyle sanıyor onların derdı eylence sak sak keyıfdı burdan usandılar kendılerıne yenı kurban sıteler sectıler

neyse duzelır belkı

Tarih: 23 Mart 2008, 23:12 - İp: 88.***.**6.51
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Güzel bir topik tebrikler.

Tarih: 23 Mart 2008, 23:18 - İp: 88.***.**2.184
alikeser
alikeser (Objektif)

ılgınız ve begenınız ıcın tsk edeerım pazarbey

Tarih: 23 Mart 2008, 23:21 - İp: 88.***.**6.51
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

aliş 11 in yorum yazıp sonra diğer kişiler tarafından müdahale ye uğradığı olayı dakika dakika izledim.
ve o genç arkadaşa öyle abartılı yorumlar yazılıyorki,merakla bekliyorum nedendir diye?
ve o genç arkadaşın başka arkadaşlara yaptığı yorumları okudum gayet güzel mantıklı yazıyor.
ama ona niye böyle bir koruma güdülü yorum yazılıyor ki halen meraktayım.
eğer gerçekten destekliyorlarsa eleştirmeyi bilsinler,yada başkasının eleştirisine izin versinler.
yada 15-20 kişi bir araya gelsin bir blog sitesi açsınlar.gece gündüz birbirlerini desteklesinler.

galeri bu tip olaylar yüzünden gerçekten bazen çok sıkıcı oluyor.

Tarih: 23 Mart 2008, 23:23 - İp: 88.***.**5.251