photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Photosopar

evet emin akça yargıç sanatsever ve diğerleri bekliyorum

Tarih: 30 Mart 2007, 02:02 - İp: 88.***.**4.214
yargıç
yargıç (üye)
Sakarya / Meraklı

ibo yaparım diyor sen istiyosan bende yaparım... dediğim gibi ücrete karışmam..

Tarih: 30 Mart 2007, 02:25 - İp: 88.***.**8.11
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

mesela dün bir fotgrafci arkadasimla konustum oda kabul etti ben kendi islerimide size yaptiracagim yani artik kendim ugrasmak istemiyorum bu isi ben photodesng ile konusmustum oda kabul etti
söyle bir tasarim var ama diyorum tutarmi tutmazmi bilemem
mesela sizler bana yaptiginiz isleri örnek olarak 25 adet gelin damat calismasi cocuk fonlari sünnet gibi jpeg olarak atacaksiniz ve her calismanin altina isminizi numarasi ve ücretini yani ben su numara su model deyince o olmasi lazim elinizde
bunu ben burda katalog halinde bastiracagim herkesin ismi altinda olacak ve tanidigim bütün fotografcilara stüdyolara birer örnegini sunacagim
isteyen olursda hangi numara hangi fondan ise ona yönlendirecegim bilmem olurmu
siz ne dersiniz

Tarih: 30 Mart 2007, 02:27 - İp: 62.***.**2.73
photoibo72
photoibo72 (üye)

proje büyük ise burada 3 -5 kişi birleşir yaparız....

Tarih: 30 Mart 2007, 02:28 - İp: 88.***.**4.214
yargıç
yargıç (üye)
Sakarya / Meraklı

sen yakında bana dükkan açtıracan...

Tarih: 30 Mart 2007, 02:30 - İp: 88.***.**8.11
photoibo72
photoibo72 (üye)

güzel bir fikir emin abi..herkez kendi projesini yapar...ona göre de katalog hazırlarsın

Tarih: 30 Mart 2007, 02:31 - İp: 88.***.**4.214
yargıç
yargıç (üye)
Sakarya / Meraklı

bu çalışmaları karışıkmı yapacaz hani siyahbeyaz yapacaktık

Tarih: 30 Mart 2007, 02:34 - İp: 88.***.**8.11
eminakca
eminakca (üye)

yargic niye olmasin evde yap dükkana ne gerek var
bu bir düsünce olurmu olmazmi bilemem ama biz mesela 2 kisi variz mesela ibo senin kardesin eski fotograflarda uzman bir tane eski bir tane onarilmis hali diyecek ve fiyatini belirleyecek
yargic mesela renklendirmede uzman diyecek ben bunu bu fiyata yaparim zaten hergün fotografci arkadaslarla beraberiz istedikleri tek sey gercekten temiz is cikmasi yani adam aldimi wow demesi lazim hani ben bir konu acmistim cennet bu olsa gerek hepimizin agzi acik kaldi niye hic görmedik cok degisik geldi bu sekil diyorum

Tarih: 30 Mart 2007, 02:35 - İp: 62.***.**2.73
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

eminakça girişimci ruhundan dolayı seni kutluyorum.

Tarih: 30 Mart 2007, 02:38 - İp: 88.***.**2.30
eminakca
eminakca (üye)

yargic hayal gücün ne kadar siyah beyaz yap turuncu yap ama ilgi cekici olsun yani eline aldimi müsteri yüzü burusmasin
bu senin hayal güvcüne kalmis yani bizim alistigimiz metodtan cikacagiz biz su seki laliyoruz gelini damadi oturturuyoz selalenin üstüne önüne koca koca güller bu sekil degil daha bir yaratici olmak lazim onun icin kac aksamdir cinlilere saldiriyorum ama elde ettim hepsini bak bir kac örnek benim hosuma giden

Tarih: 30 Mart 2007, 02:38 - İp: 62.***.**2.73
yargıç
yargıç (üye)
Sakarya / Meraklı

ciddi ciddi düşünmeye başladım olabilir niye olmasın denemekten zarar gelmez bakarsın işi tutturuz...

Tarih: 30 Mart 2007, 02:38 - İp: 88.***.**8.11