sahincoban
sahincoban (üye)
Adana / Meraklı

Netfoto Son

3 sayısını büyük emek ve özveriyle sizlerin beğenisine sunduk... bu site için artı bir başarıydı kendi adıma görüşüm... lakin sahiplenilmediğini ya da çok fazla ilgi görmediğini düşünmekteyiz...

başta fdiker'in ilgisizliği (yine bize göre) dergiyi sol alt köşeye atarak öksüz evlat muamelesi gösterdiğini düşünüyoruz...

işin özü şimdiye kadar bize destek veren ve bizimle birlikte emek sarfeden arkadaşlara çok çok teşekkür ediyoruz... nice sayılar görmek düşüncesiyle başlamıştık bu işe lakin birkaç kişiyle yürümeyeceğini defalarca söyledik...

Bizim elimizden gelen bu kadar... Şimdiye kadar kalbini kırdıklarımız olduysa kendi adıma özür diliyor ve aranızdan saygı ve sevgilerimi sunarak ayrılıyorum...

İşte taraftar işte şampiyon topici kadar olamadığımıza üzülüyorum..

Şahin ÇOBAN

Tarih: 17 Şubat 2007, 15:33 - İp: 88.***.**6.66
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Daha önceleride defalarca dile getirdiğim gibi, netfotograf geçimimi sağladığım öncelikli işim değil. Üye ve ziyaretçilerin büyük çoğunluğu boş zamanlarında burada vakit geçirirken, ben boş vaktimde gün içinde gelen maillere cevap verip, sitenin alt yapısında ufak tefek düzenlemeler yapıyorum. Hafta sonu, uzunca bir aradan sonra ilk defa 48 saat kadar kendime tatil verebildim, tatilin acısınıda iki gündür çıkartıyorum.

Dergi projeside bana ilk geldiğinde de belirttiğim gibi bu dönem çokta boş vaktim yok ve böyle bir projeye yeteri kadar vakit ayıramam demiştim.

Yeri ile ilgili konuya gelince, çeşitli toplantılarda dile getirildiği gibi özellikle site müdavimlerinin takip ettiğini düşündüğüm, online ziyaretçiler bölümünün alt tarafı bence kötü bir yer değil. Siteye 3-5 aydan fazla süredir üye olupta forumdan yada galeriden haberdar olmayan üyelerin varlığını bilince bulunamadığı yönündeki serzenişler sitenin neresinde olursa olsun olacağı fikrini veriyor bana. Ayrıca indirilme rakamı 2bin değilde 20bin olsa siteye çok ciddi bir yük getirecektir. Daha 1 ay kadar önce kiraladığım veri bağlantı boyutunu artan ziyaretçi sayısıyla birlikte iki katına çıkartmak zorunda kaldım. Bu yüzden 20bin "bu nemiş" indirilme sayısı yerine 2bin "ooOoO yeni sayı çıkmış" indirilme sayısını tercih ederim. Gerçek rakam 5-6.ncı sayılarda oluşacaktır.

Son olarak istifanızı kabul etmiyorum. İşinizle ve özel yaşantınızdaki öncelikleri aksatmamak şartıyla netfoto 4, 5, 6, ncı sayılarını bekliyorum.

Saygılarımla

Tarih: 20 Şubat 2007, 13:18 - İp: 81.***.**8.46
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Önceki sayılara da ulaşabileceğimiz bir link olsa iyi olur.

Tarih: 20 Şubat 2007, 14:27 - İp: 213.***.**5.242
kupabaskı
kupabaskı (üye)
Denizli / Firma

Tarih: 26 Temmuz 2007, 11:07 - İp: 88.***.**8.136