yemezlercici
yemezlercici (üye)
İstanbul / Meraklı

Kır Düğününde Ne Giyilir

Merhabalar, bir arkadaşım ağustosun 16 sında evleniyor. bu tarihi yaz düğünü yapabilmek için özellikle seçti... biz de açıkçası detaylarla ilgilenmek için görevlendirildik birkaç arkadaş olarak. detaylar dediğim ciddi bir çalışma yapmamız gerekecek. nikah kıyılırkenki andan tutunda en sonunda misafirler nasıl uğurlanacağa kadar geliyor... bakalım insanlar yaz düğünlerini nasıl yapıyormuş, neler giyiyormuş vs...
Gelin adayıysanız mutlaka yanınıza bir babet alın. Hem daha rahatdans edebilmek hem de sıcakta rahatça dolaşabilmek için hayat kurtarıcı birönlem olacaktır.
Damat adayıysanız, mutlaka yedek bir gömlek bulundurun. Misafirlerleöpüşüp bol bol dans ettikten sonra değiştirme ihtiyacı duyacaksınız.
Yaşlı davetlilerinizi mutlaka gölge bir masaya oturtun ve masalarınayelpaze koyun. Garsonlardan da bol bol su servisi yapmalarını ricaedebilirsiniz. ahahhaha cidden yelpaza önemli, sonuçta bu teyzeler abiye elbise giyip gelecek yani ve de terlemek istemeyecekler...
Düğününüz yemekli olacaksa yaza uygun hafif menüleri tercih edin. Alkollü içecekleri limitli tutup, su ve meşrubat servisine ağırlık verin. bu da en önemli maddelerden biri lakin sıcak havada kimse o denli ağır şeyler yemek istemez. yese bile çok fena olabilir... elbette ki herkes güzel gözüken şeyleri yemek ister ama bir de yedikten sonrasını düşünün... ne dans edebilirsin ne de muhabbet edebilirsiniz
Kır düğünü yapıyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu birayakkabı tercih ettiyseniz daha rahat dolaşabilmek için topuk koruyucuürünlerden kullanabilirsiniz. Bu hem gelin için hem de misafirler için oldukça önemli aslına bakarsanız...
Peki en önemli sorularımdan biri ise ben ne giymeliyim? Çoğunluk elbise giyeceği için ben elbise giymek istemiyorum... Peki sizce tulum giysem nasıl olur? o konuda da biraz sorular var çünkü ben kısa boylu bir insanım... Sizce nasıl durur? Aslında fazla topuklu bir ayakkabı ile tüm sorunu da çözebilirim! Öyle değil mi ) şimdi sizden ricam benimle bu sezonun modası olan tulum modelleri görsellerini paylaşmanız çok çok teşekkür ederiiiiimmmm...

Tarih: 4 Ağustos 2017, 11:32 - İp: 141.***.**4.152