graf
graf (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Kaliteli İşler Yapmak İstiyorum.

merhaba arkadaşlar ben 12 yıldır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum.yani bu işi çıraklıktan beri yapıyorum ama kendime alan olarak reklam fotoğrafçılığını seçtim ve çekimleri gerçekten beyenilen bir fotoğrafçıyım.ama yaşadığım şehirde benden başka bu işi yapan olmadığından kendimi fazla yenileme imkanı bulamıyorum .buradan reklam fotoğrafçısı arkadaşlara sesleniyorum özellikle istanbul beni değerlendirmek isterseniz seve seve gelirim .bu arada yaşım 26.yaşlı birisi ile karşılaşmıyacaksınız yani .herkeze bol selam.
0555 519 80 09

Tarih: 22 Temmuz 2005, 01:38 - İp: yok
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

şu an 14. yılı devirdiniz. Hadi hayırlı olsun.

Tarih: 10 Ekim 2006, 01:11 - İp: 88.***.**7.116
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

İzmir de reklam fotoğrafçısı olarak tekmisiniz, şaşırdım doğrusu...

Ben Bursa'da matbaacılık, reklamcılık sektöründe grafik tasarımcıyım ve benim şahsen tanıdığım ve çalıştığım 6-7 kişi var sadece reklam fotoğrafçılıgı yapan. İzmir de reklamcılık ve matbaacılığın bizden daha ileride olduğunu düşünmüştüm hep, demek yanılmışım.

Tabi hala izmirdemisiniz bunu da bilmiyoruz, ya da sitedemisiniz

Tarih: 12 Ekim 2006, 13:42 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

graf nerdesiniz ?? graff.. kendinize geliniz.... (ŞRAAAKKK)

graaff...
cıx yok ses yok sanırım ölmüş...
ama bu mesajından sonra gitti diğer boyutta aynı azimle devam ettiyse büyük ihtimalle amaçladığı noktaya ulaşmıştır.

Atakan bu işler beni yordu yahu.. hani mesleki aşk meşk tamamda.. yaş geçiyor.. bizde birer dslr alıp orda burda fotoğraf çekip 8 vesikalığı 3 milyona mı versek napsak..
iki haftadır iki kataloga elim değmiyor yeminle içimden gelmiyor içim geçmiş benim.... avrupa yakasındaki cem gibi bende kendimi fotoğraf sanatına mı versem napsam..
en güzeli kontrasp.. çek iki foto yap iki rötüş tamam yolla gitsin..

Tarih: 13 Ekim 2006, 14:46 - İp: 81.***.**7.45
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

valla doğru diyorsun
tam 14 yıl oldu matbaa grafikerliği yapmaya başlayalı, Artık yoruldum mu desem sıkıldım mı desem bilmiyorum. Ama bende de bir bezginlik var. Aynen elimde bik katalog var ve yapmamak için her türlü çamura yatmaya başladım. Gerçi kurtuluş yok yine ben yapacağım ama işte içimden gelmiyor.

Tarih: 13 Ekim 2006, 15:26 - İp: 81.***.**3.185
  • 1