mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi şehitlerimize rahmet açılımcılara lanet, milletimize mübarek olsun!...

Tarih: 26 Ağustos 2011, 11:38 - İp: 46.***.**3.218
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YUh be meçul. Başkası yazsa terbisiz herif derdim. Lakin sen arkadaşımız olduğundan dilimin ucundan dönmekte. Ayıp ya. Kadir gecesinide siyesetine alet ettinya. Ne diyeyim ben sana. Allah affetsin senide bizide.

Tarih: 26 Ağustos 2011, 13:59 - İp: 88.***.**9.103
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

peki açılımı destekleyip de şehit olanların durumu nedir hocam? onlara da rahmet diliyor musunuz?

Tarih: 26 Ağustos 2011, 14:14 - İp: 68.***.**0.25
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Ellerinizi mevlaya AÇIN af dileyin... Tek bildiğim açılım budur. gerisi teferruat...

Allah Kandilinizi mübarek eylesin... (Kandil'den kasıt Kadir Gecesi'dir) Kimse kıllanıp sınır ötesi kandilmi diye sormasın...

Tuttuğunuz oruçlar kabul, günahlarınız affolsun...

Topiklerde yemek fotosu paylaştığımız için atıp tutanları da Allah affetsin...
Somalide komşusu açken herşey dahile giden avukatları da Allah affetsin...

Allah hepimizi bildiği gibi yapsın, daha ne diyeyim...

Tarih: 26 Ağustos 2011, 14:39 - İp: 46.***.**4.207
melike1994
melike1994 (üye)
İstanbul / Meraklı

amin...

Tarih: 26 Ağustos 2011, 14:50 - İp: 85.***.**7.200
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bİz somaliyide görüp öyle gittik emmiler.

Tarih: 26 Ağustos 2011, 16:48 - İp: 88.***.**1.168
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Selcuk.t duamız vatan toprağının bekası için can vermiş olan bütün yiğitler içindir. Ve benim yiğit dediklerim arasında açılım adı altında yapılan kahpeliklere destek verecek kimsenin olduğunu sanmıyorum.

qazaby sana ne söylemeli bilmiyorum. Siyaset sahnesinde "imam hatipler kışlamız minareler süngümüzdür” diyerek oy toplayan tayfanın peşinden koşacan ve kalkıp burada Kadir gecesini siyasete alet ediyor diyerek bana yuh çekecen.

Hacci sen ya ne söylediğinin farkında değilsin yada neyi savunduğunu bilmiyorsun. Gerçi dün imam hatiplere kışla minarelere süngü diyen tayfanın uzantıları bugün değiştik dönüştük diyerek kilise açma rekoru peşinde koşuyor olmasına rağmen destekçileri aynı!...

Tarih: 26 Ağustos 2011, 17:05 - İp: 46.***.**6.136
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

evet emmiler Kadir Geceniz Mübarek Olsun

yaratıcı bazda bir kaç espiriyi hemen patlatırdım emme işte.. durumumu aşağıdaki karikatür izah ediyor

Tarih: 26 Ağustos 2011, 17:40 - İp: 81.***.**8.45
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

mechul75,

ülkenin yarısı akp politikalarını büyük oranda desteklediğine ve açılım da o politikaların önemli bir parçası olduğuna göre şehitlerin de önemli bir kısmı açılımı destekleyenlerden çıkıyordur herhalde. yoksa açılımı destekleyene çürük raporu veriyorlar da bizim mi haberimiz yok?

yaşayanına küfredip ölenine ağlamanız en hafif tabiriyle samimiyetsiz geliyor bana.

Tarih: 26 Ağustos 2011, 19:04 - İp: 130.***.**3.165
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

Açılımın gerçekten ne kadar önemli bir politika olduğunu bunu başlatanların artık adını bile ağızlarına almaya çekinmelerinden görebiliyoruz.

12 Haziran öncesi mitinglerde açılımla ilgili doğru düzgün laf etmemeleri zaten bunu destekliyor. Yüzde elli açılıma değil ekonomik istikrara ve siyasi görüşe oy verdi. Olayları çarpıtmamak lazım

Tarih: 26 Ağustos 2011, 19:13 - İp: 78.***.**2.70
selcuk.t
selcuk.t (üye)
İstanbul / Amatör

sizlerden ekonomik istikrar sözünü duymak güzel. ama verilen oyların tek sebebi o değil... çoğumuz aynı zamanda türkiyeyi değiştirdiği için destekliyoruz akp'yi. bir ara da halk makarna ve kömür için oy verdi deniyordu hep. kabul etmek lazım ki muhalefet toplumu okumada pek başarı gösteremiyor.

ama biz akp seçmeni olarak neden oy verdiğimizi gayet iyi biliyoruz. ve birilerinin bize siz şundan ötürü oy verdiniz demesi de gülünç oluyor. biz kürtlere kültürel özgürlüklerini vermenin terörle mücadeleye büyük katkısı olacağına ve akp'nin bunu yapabileceğine kaniyiz. ve buna inandığımız için ne hain olduğumuzu, ne de lanetlenmeyi hakettiğimizi düşünüyoruz.

Tarih: 26 Ağustos 2011, 20:17 - İp: 130.***.**3.165