azat
azat (üye)
Kütahya / Amatör

Kadın Ve Erkek Ne Kadar Eşit

KADIN HAKLARINDAN SONRA KADIN ERKEK EŞİTLİĞİNİ SORGULAYALIM İSTEDİM. EVET KADIN VE ERKEK NE KADAR EŞİT YADA GERÇEKTEN EŞİT OLABİLİRMİ. BÖYLE BİR EŞİTLİĞE NEDEN İHTİYAÇ VAR.

Tarih: 22 Temmuz 2006, 10:35 - İp: 81.***.**7.24
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

kadın erkek eşittir.. ama erkek kadaından daha eşittir

Tarih: 22 Temmuz 2006, 10:39 - İp: 85.***.**0.8
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

kadın ve erkek hiçte eşit değil bence çok farklı eşitliklere sahipler...

Erkek bana göre her zaman bayana göre daha çok hak ve eşitliklere sahip

her ne kadar kadın ve erkek eşit densede haklarımız erkeklerden daha fazla olsada bunlar sadece lafta
eee ne demişler

HATİCEYE DEĞİL NETİCEYE BAKACAKSIN

#profiterol' tarafyndan 22.07.2006 10:50:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Temmuz 2006, 10:49 - İp: 85.***.**5.29
pozitifx
pozitifx (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bır cok ınsan esıtlıgını savunuyor,ıddıa edıyor!onemlı olan ıslevdır!hanı nerde esıtlık?
helede erkek zıhınlerınde onların ustunlugu hakımdır her konuda her yerde!
bayana bır cok hak tanınmıstır ama bunu uyarlıyacak yerlesım yerıne sahıp degıller ve o medenıyettekı kulture!
kultur sevıyesı dusuk olan ulkelerde ne kadar esıtlık savunulsada ancak onlar kıtaplarda ve kanunlarda kalır!cehaletın oldugu ulkelerde kadın erkek esıtlıgı cıfte standartlara baglıdır!cıkarlar soz konusu oldugunda bayanın esıtlıgı bır anda unutulur!kadına saygı duyan ve kulturlü ulkerlerde bu esıtlık soz konusudur!
turkıye'de degıl..........

Tarih: 22 Temmuz 2006, 12:19 - İp: 85.***.**1.216
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

madem kadın erkek eşitliği var, o zaman penaltı çekişsinler. bakalım kim daha östünmüş.

Tarih: 25 Temmuz 2006, 00:41 - İp: 81.***.**8.125
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Eşitliği bozmak için yazıyorum,,iki bayan iki erkek yazmış sadece cevap hak ve eşitlik verilmez alınır..Aklını kullancaksın sadece,,işt o zaman eşitlik bozulur ve bayanlar öne çıkar eminim.

Tarih: 25 Temmuz 2006, 19:37 - İp: 85.***.**0.30
  • 1