anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

İyi Ki Varsın Kızılay

İnsanlık için barış için Gazze’nin acılı insanlarına Türkiye’den sevgi ve yardım köprüsü kurmak için Türk Kızılay'ı ile Doğan Grubu el ele verdi ve Gazze’ye yardım kampanyası düzenledi.

Kampanya bu akşam Kanal D ve Star TV ortak yayınıyla başlatıldı..

Uğur Dündar ve Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı programın konukları ise, Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, oyuncu Cem Davran, Kanal D ve Star Tv’nin sevilen yüzleri Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Ayça Barlıer ve Erkan Petekkaya oldu..

Bağış yapmak için tüm GSM operatörlerinden 2868’e 5 TL değerinde boş mesaj atabilirsiniz. Ayrıca www.kizilay.org.tr adresinden online olarak bağış yapmak da mümkün. Bu arada ülke genelinde 700’e yakın Kızılay şubesi de makbuz karşılığında ve "Filistin’e şartlı bağış" ibaresiyle yardım yapmanız mümkün..

#anka_61' tarafından 09.02.2009 23:21:35 tarihinde düzenlendi.

#anka_61' tarafından 09.02.2009 23:23:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Ocak 2009, 04:07 - İp: 212.***.**0.28
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

TAnıyamamışınız beni.

Tarih: 14 Ocak 2009, 01:04 - İp: 88.***.**3.108
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Şeytanın sol aşağı

Tarih: 14 Ocak 2009, 01:06 - İp: 85.***.**0.197
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 14 Ocak 2009, 01:15 - İp: 88.***.**3.108
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Bak sana ne diyecem pazarbey. Bana samanyolu deme. İslamla o kanalı hiç bağdaştıramıyorum ben. Bidat ve gıybet yuvasından başka birşey de değil bana göre. Yaptığı tv programları, aldığı kimi reklamları ve haberlerine bir bak. Hangisi islamla bağdaşıyor?

Tarih: 14 Ocak 2009, 01:21 - İp: 85.***.**0.197
anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

pazarbeyin dedikleri doğru gibi . Şöyle bir düşününce bazılarının gayretlerini gözardı edemeyiz. Doğruya dğru demek lazım. mgirgin

Tarih: 14 Ocak 2009, 09:26 - İp: 212.***.**0.28
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Mgirgin gerçekten bazen senin mantık yapını anlamakta zorlanıyorum. Bir kanal haber verirken şunun bunun gıybetini yapmayalım diyebilirmi. NE garip bir mantık. Allah canını almasın senin.
Yapılan onca şeyi niye görmezden geliyon.

Tarih: 14 Ocak 2009, 09:31 - İp: 88.***.**2.233
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

İyi uykular Berk..

Tarih: 14 Ocak 2009, 17:18 - İp: 78.***.**5.127
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

''Pekçok televizyon Türkiyeden başka hiçbir yeriçin yayın yapmaz iken bu insanlar tüm orta asya ülkelerine yayın yapıyordu.oralardan açılan yüzlerce okuldan binlerce Türk ve Türkiye hayranı genç yetişti. Bu halka tüm dünyaya yayıldı. Şu anda bütün dünyada azımsanamayacak bir potansiyel oluştu.
Bu insanlar bir önceki cevabımdaki gibi tetörizmi savunabilirledi. KEndi içine kapanıp tarikatvari bir oluşum içine girebilirdi. Ancak bunun yerine tüm dünyaya açılmayı tercih ettiler. Binlerce öğrenci yetiştirdiler. Bunlar geleceğin bilim adamları, iş adamları, yöneticileri olacak. Ve hepsi Türkçe bilecek. Klasik Müslüman imajının tersine tertemiz insanlar olacak dünya çapında. Şİmdiden dünyanın pekçok entellektüleine ulaşma imkanı oldu. Gelecektede olacak. Batının en azından entel kesiminin bu bakışını kırmamız lazım. Bunu bu insanlar yapacak''

cok güzel ifade etmişsin pazarbey tebrik ederim

Bunu asyasında avrupasına afrikasından kutuptakilere sarışından siyahına tüm dünya anladıda içimizdekilere anlatamadık hata bizde olsa gerek...

Tarih: 14 Ocak 2009, 17:45 - İp: 78.***.**4.46
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Zihniyet baştan yanlış birkere. Aya çıksalar ne yazar? Tv kanalında her türlü yalan haberi yapacaksın, büyük buluşma ve 5. boyut gibi rivayetlerden yola çıkıp, dizi yapıp dine bidat sokacaksın, **** numarasına mesaj at, ALLAH'ın 99 adı cebine gelsin gibi reklamlar alacaksın ondan sonra sen ağzınla kuş tutsan bana yaranamazsın. Elhamdülillah benim KUR'AN ım var.. Yol gösterici olarak da bana o yeter.. Rivayetlerle( tıpkı hristiyanlar gibi) yayın yapanlarla hiç işim olmaz..

Hz. İsa'nın dünyaya geleceğini iddia eden bir Fettullah Gülenden ise hiç bahsetmeyin bana.. Benim son peygamberim Hz. Muhammeddir..

Tarih: 14 Ocak 2009, 18:49 - İp: 78.***.**5.127
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Simpsonların komşusunun bence ergenekon ile bağlantısı var.

kroki çizip ortalık yerde bıraktığına göre kesin ergenekoncudur.

kural şu.. kroki çizersen yakalanırsın.

yersen...

#tatarbey' tarafından 14.01.2009 19:33:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Ocak 2009, 18:56 - İp: 88.***.**4.11