poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

Hasan Abinin Kahvesi :)

burkay08,pazarbey,foks,sunsurfer,lazut,kontrast,sunsurfer,buffalo,rokomet... vs vs

hadi yahu nerdesiniz

Tarih: 5 Ekim 2006, 19:28 - İp: 85.***.**5.120
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

#burkay08' tarafyndan 08.10.2006 17:36:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Ekim 2006, 23:24 - İp: 88.***.**6.73
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

benim ya uzaktan bakınca masum ama arıza yapınca deli.kara melek derlerdi inanamazdm aynen öle

Tarih: 6 Ekim 2006, 23:31 - İp: 85.***.**5.169
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ben neden görmedim

neler oluyor burada anlamıyorum ya.

bir okuduğum mesaj bir sonraki ile alakasız Allahaşkına biri bana açıklasın neniz var kuzum sizin.

Beynimin iki lopuda aynı oranda çalışıyor diyemi acaba.

Tarih: 6 Ekim 2006, 23:34 - İp: 85.***.**9.63
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yav benim kahve alışkanlığım yoktur.Benim sosyal fobim var. Şöyle bir köşeye oturup etliye sütlüye karışmayayım.

Tarih: 6 Ekim 2006, 23:46 - İp: 88.***.**2.107
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

sende tatlıya tuzluya karış o zaman salıbeyi

Tarih: 6 Ekim 2006, 23:50 - İp: 81.***.**6.12
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

kahveyi kapatsak mı:? ki

Tarih: 8 Ekim 2006, 00:47 - İp: 81.***.**6.12
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

hı hı..off be..yorgunluktan öldüm be.Dur ..Şurda bi kahve var.İki gündür ağzıma bir damla su değmedi.bir çay içeyim de yorgunluğum gitsin..İçimde azcık sıcak bir şeyler görsün..

-Selamun a-a-lle-leyküm..Hehehe..

"ya bunları ben bir yerden tanıyorum ..a a a a..şu bizim mandyy değil mi?..

Aaa burkay08 e bak yahu..İnannamıyorum..Ben kaçıyorum dediğimde beni sitenin en korkağı ilan etmişti..ama ama şimdi o..Hayır inanamıyorum..

şu yaşlı amcayı da gözüm bir yerden ısırıyo..Arkasını duvara dayamış çayını içiyo..A- aaa..MAasının üstündekiler de ne o yahu.Amaniiinn..Böcekler möcekler.ııııı..iğrenç..makro çekmiye çalışıyo ama böcekler bir iki çayına düşüyo yaa..

Dur burda bi durum daha var ..Kurtlar..evet kurtlar sofrası galiba şu köşederkiler..evet evet..siyah siyah gözlükler..uzunu uzun paltolar..evet onları da bir yerden hatırlıyorum..ulan bunlar bizim daha dünki uşaklar değil mi..Meralarda ineklerin peşinde çelik çomak oynaduğumuz uşaklar..tabi yaa..Ama ben gideli buralardan ne olmuşlar böyle ya..

Neyse şu hacı amcanın yanına sokulayım ben de..yaşlılardan bi zarar gelmez.Üstelik mandyy e ben onun torunuyum derim ve bana bişecik de yapmaz.."

şşşt Hasan abi..bi açık çay da ben alabilir miyim..Üç şekerli olsun.

Tarih: 8 Ekim 2006, 14:51 - İp: 81.***.**7.24
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

burkay08' tarafyndan 08.10.2006 17:36:50 tarihinde düzenlendi

#burkay08' tarafyndan 08.10.2006 19:16:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ekim 2006, 15:00 - İp: 88.***.**9.95
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Öff be ne ağırmış bu bavullar bi yandanda güneş kavuruyor piştim valla bi yer bulsamda soluklanam bari
Ha tamam şurda bi kahve var hem soluklanırım hemde şu yurdun yerini sorarım iyi oldu valla
-Selaaamın aleyküüüm
Tiplere bak hehehehe
Ben bi kola alayım pipetli olsun hüplete hüplete içerim
Mrb amca nasılsın?Ya buralarda bi yurt varmış bitürlü bulamadım biliyonmu sen?Amca iyimin ya konuşsana şşşt amca sana diyorum allah allah nereye geldim ben ya amaniin o ne la!! Bu kartların üzerinde neden çıplak kız resimleri var bu adam niye paso kahvedeki sinekleri çekiyo bu kızın burada işi ne arızaya benziyo aman diyim tüyeyim ben burdan başka yerde soluklanırım

Tarih: 8 Ekim 2006, 16:20 - İp: 85.***.**0.228
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

konsey toplanın

Tarih: 8 Ekim 2006, 20:07 - İp: 81.***.**8.149