liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

Hacker İle Bir Cay

gecenlerde bir hackerle tanıştım.işyerinin msn sini calmışlardı.yardım için malesef başka bir hırsıza gittim.onların dünyaları cok farklı.tanıştıgım kişi yaklaşık3000kişinin msn sini calmış okfazla sayıda site cökertmiş.amaclarını sordum en iyi olmakmış hackerlikte..insanların onlara yavlarışlarını gördüm elimden bişi gelmedi cünki bir hırsıza ihtiyacım vardı..calınan malımı bir başka hırsızdan calması için hırsızdan yardım istemek kadar sacma bir hukuk devletinde yasıyoruz..

Tarih: 2 Eylül 2007, 03:58 - İp: 88.***.**7.204
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Evet..
bir de çerahpaşa tıpçıları eyi para veriyorlar o fosile,, kesip bişip incelemek adına..

mesela kaç mt merhumun baarsağı var,, bilmemnesi gemikleri nasıl, gibilerinden stacerli stacersiz yoldan yani,, desdere mukabili..

Evet eyi para eder bataklıklı fosil..

Tarih: 4 Kasım 2010, 21:57 - İp: 85.***.**6.13
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

lazut böyle bir işi kabul edermi acaba emmi ?
Hep mayıştan şikayet eder lakin böyle bol paralı bir iş bulunca da burun kıvırabilir.

Tarih: 4 Kasım 2010, 22:00 - İp: 88.***.**0.120
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ee öldükten sonra parayı ne yapacakki,,

Tarih: 4 Kasım 2010, 22:05 - İp: 85.***.**6.13
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

yüklü miras bırakır emmi.
zati saatin 12 sinden sonrasını düşünmez o.

Tarih: 4 Kasım 2010, 22:20 - İp: 88.***.**0.120
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

eyi ağşamlar.

Tarih: 4 Kasım 2010, 23:07 - İp: 78.***.**2.190
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gider bir yere gömer, ölse kimse bilmese başkaları gelip tesadüfü kazıp bulurlar onun istihkâk paraları ganimetlerini..O da nalet bulaştırır,hayrı olmaz kimseye,, veya tedavvülden de kalkabilir şirink şirinkleri..

On kasıım piyangosu alsana bidane pzremmi kırsalında,bak altındeşe çıkacakmış böyyük ikiramiye..
Çeyirek alsan üş lira sana, ...

Tarih: 5 Kasım 2010, 03:31 - İp: 88.***.**5.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kumarla olmaz işim benim.

Tarih: 5 Kasım 2010, 08:04 - İp: 85.***.**4.147
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

biliyoz emmi, gumar oynamıyon sen zati..

Tarih: 5 Kasım 2010, 21:16 - İp: 78.***.**0.144
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

liebster yazmış.
.calınan malımı bir başka hırsızdan calması için hırsızdan yardım istemek kadar sacma bir hukuk devletinde yasıyoruz..
biraz bilgisyar bilgisi olanlar için başkalarının msn sini çalmak için hazır kodlar internette dolaşıyor.bunun için çok fazla yazılım gibi bir bilgiye sahip olmak gerekmiyor.çünkü bunu yapan ortaokul talebelerini biliyorum.bunlar arkadaşlarının msn lerini ele geçiriyorlar. buna bizzat şahid oldum.

günümüzde sadece msn sini ele geçirmekle kalmayıp bilgisyarının kontrolünü tamamen ele geçirip kişinin kredi kart numarasını ve banka hesap numaralarını le geçirip kullanan kötü kişilere rastlıyoruz.

herhangi iyi korunmayan bir siteyi hackerlemek için zaten hazır kodlar var.fakat korunan iyi bir siteye girmek biraz bilgi gerektiriyor.günümüzde çok fazla bir bilgiye sahip olmadanda başkalarının msn sini ele geçirmek hecker sitelerini üye olunarak ordan hazır kodlar alınarak yapılabilmektedir.
internette iyi kişiler olduğu kadar kötü niyetli kimselerde var.böyle kimseler için arkadaşlarında belirttiği gibi hukuka başvurmak en tabii yoldur.

Tarih: 9 Kasım 2010, 23:45 - İp: 78.***.**2.47