hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Gülümseyen Arı

düşündüm de bazarbeyin böcükleri neden hiç gülümsemiyor? hep kızgın ya da korkak bakışlı oluyor? bazarbey böceklerine aşırı baskı mı uyguluyor? işkence falan mı yapıyor? yazık değil mi o böceklere?..

bazarbey, böceklerden elini çek! makroyu falan bırak, doğa fotografçısı ol. ya da bina fotografları çek sadece.

Tarih: 29 Mayıs 2008, 18:57 - İp: 88.***.**9.139
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Onların derdi başka.O böcekler darbe böcekleri. Darbe zemini hazırlanıyor hocaha. SEn bilmezsin bunları. Darbeye zemin hazırlamak için her türlü üçkağıdı yaparlar. Sonrada bak bunlar böyle böyle yapacaktı darbe yaptık derler.
Benim böcekler çok daha masum onlara göre.
Onlar için varsa yoksa demokrasi öncesi dönem. TEk parti olcek o kadar.Yiyebildikleri kadar yiyecekler devleti milleti.

Tarih: 30 Mayıs 2008, 23:07 - İp: 88.***.**0.14
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bak nasıl da dili çözüldü. merak etme bazarbey böcekler ölmek üzere, hamamböceği gibi ters çevrildiler, son çırpınışlarını , vızıltılarını yapıyorlar. ayrıca bu tür birimlere böcekleri senin yetiştirdiğin söylentisi var bazarbey.

Tarih: 30 Mayıs 2008, 23:17 - İp: 84.***.**3.71
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Oh be açıldım, kendime geldim valla.
Her an benim hakkında bir yerlere rapor gönderilirken nerede şimdi vızıldayanların aklı. NEler nelerr gönderiyorlarmış benimle ilgili olarak. Ee tabi onlara birşey diyemezler onlar. BEnim telefonum dinlenmiyormu sanıylorsunuz. Tüh sizin sıfatınızaa. İki y üzlüler sizi.

Tarih: 30 Mayıs 2008, 23:30 - İp: 88.***.**0.14