merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Fuarda Değiş-tokuş

Fuara gidecek üyelerin satmak isedikleri malzemeleri yanlarında götürmeleri isabet olur.
Üyeler arası alış veriş gerçekleşebilir yüz yüze.
İlginç bir fuar uygulaması doğar, gelenek oluşur belki de. Ne dersiniz? Duyurular şimdiden yapılsa fena olmaz, ne dersiniz?

Tarih: 11 Nisan 2007, 06:33 - İp: 88.***.**3.168
kaptan52
kaptan52 (üye)
Ordu / Amatör

Aslında güzel bir öneri, hadi hayırlısı..

Tarih: 11 Nisan 2007, 15:02 - İp: 85.***.**1.217
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

zeytınyaglı sarma falanda getirip piknik yapalım..ben patrona sordum anca simit ısmarlarım dedi...
dikkat edin alışverişte maliyeyle basınız belaya girmesin

Tarih: 11 Nisan 2007, 15:57 - İp: 88.***.**0.95
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

valla iyi fikir.. peynir, süt getiririm kurarım fuara tezgahımı ne alırsa 1 YTL nasıl düşünemedim yaa.. yırttık abicim.. para peşin kırmızı meşin.. cumadayım geliyorum.. 24 saat açığız.. NASİP DONDURMALARI.. lezzetin adı.. tamam vurmayın tamam..

Tarih: 11 Nisan 2007, 16:35 - İp: 88.***.**4.56
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

MErson süper fikir gerçektende. Herkes değişini tokuşunu yapar. Almak istediğini alır.
Ama nasıl olacak bu. Durduk yerde birine gidin kardeş makinanı tokuş içinmi getirdin öyleyse alayım ben mi diyeceğiz.
BEnce bunun için özel pazar gibi bir yer olmalı.Herkes açmalı tezgahını.Değişi tokuşu hepsi olabilmeli.

Tarih: 11 Nisan 2007, 17:30 - İp: 88.***.**0.188
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

pazarbey,
Zaman kısa; ama netfoto standına pano konabilirse; sözgelimi A5 kağıdına bilgiler yazılıp panoya iliştirilse oldukça pratik haberleşme sağlanmış olur. Buna benzer öneriler duyurulup paylaşılabilir: Akıl akıldan üstündür; netfoto panayırı doğarsa şaşırmamalı...

Tarih: 11 Nisan 2007, 17:43 - İp: 88.***.**4.24
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

DONDURMA varsa kac para olursa olsun HAYIR diyemem ... Merhaba arkadaslar,eger gelecek olursaniz fuara gorusme sansimiz da olur... BANA BAK bocukcu basim,geliyor musun? Gelirken bana bir adet UGUR bocegi,bir adet hamam bocegi,iki adet cekirge,bir adet YILAN,bir adet akrep de getir... (YILAN ve akrebi buyulerimde kullanacagim da,eheeheehe.... )
Seyyahhhhh,sen geliyor musun?
Dipnot duseyim,ben yarin kismet olursa fuardayim VE PAZAR gunu de... Simdi bulusma noktasina vs. detayli bakiyorum,bakalim bizleri neler bekliyor...
MERSON,sen geliyor musun? Bana email den ve mesaj servisinden ulasabilirsiniz arkadaslar...
Bakalim,baska neler donmekte fuarla ilgili...

Tarih: 11 Nisan 2007, 22:49 - İp: 88.***.**7.200
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

merson güzel fikir Aslında bunu gelenek haline getirebiliriz. mesela antika hastası bir arkadaşım, her ay ankara ya anitka değiştokuşuna gider. Her ayın belirli bir haftası kurulurmuş pazar. Sen de bunun öncüsü olabilirsin. hadi rastgele.

Haa, w lerimi senin v lerinle değiştirebilirim, iyi bir fiyat verirsen. Sonuçta benimki duble.

Tarih: 11 Nisan 2007, 23:06 - İp: 88.***.**9.96
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Ben İstanbula çok uzağım ve önceden planlanmış başka işlerim var. Bu defa fikirlerimi gönderiyorum, aklım orada. Keyifli anlar geçirirsiniz umarım.
Pazarbeye iyi bakın, kaybolmasın; makinalar, objektifler, yılanlar, çıyanlar, arasında...

Tarih: 11 Nisan 2007, 23:12 - İp: 88.***.**3.168
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Kaybetmeyiz insallah,ama ben ona okus pokuslu bir seyler dusunuyorum...eheehehe hain planlarim var ...

Tarih: 11 Nisan 2007, 23:16 - İp: 88.***.**7.200
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Cazıcığım ;
İsmarıslarını aldım. Cumartesi nasipse geliyorum. Başka bir şey lazım mı. Soğulcan, çiyan, bilumum larva.
MErson beni Türk üyelerine mi emanet ediyorsun.

Tarih: 11 Nisan 2007, 23:23 - İp: 88.***.**4.45