kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ev Arkadaşı Lazım

Bana bir ev arkadaş lazım.. Kayseri'den..

Tarih: 3 Eylül 2009, 14:04 - İp: 212.***.**9.195
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

hımm benim topiğimde söylediğin şeyin ,amacı anlaşıldı ... e dürüst olmak için söylediğinin arkasında da olmak lazım dimi ?

ilk yorumdan kastım bu iki foto idi..genel alma ziyaret etmişim neticede ilk olması çok da önemli değil...

stumer1
stumer2

neyse teşekkür ediyorum sana...
kararına da çok saygı duydum...
büyüdüğünde tekrar konuşalım olur mu ? iyi forumlar..

Tarih: 5 Eylül 2009, 22:35 - İp: 88.***.**0.35
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Öhhü öhü..
Kontrast ev arkdaşı buldn mu

Tarih: 5 Eylül 2009, 23:01 - İp: 88.***.**2.161
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Yine kim kaymış laz hocam,sen gördün mü...

Tarih: 6 Eylül 2009, 01:32 - İp: 78.***.**7.112
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

iş arkadaşı lazım

Tarih: 6 Eylül 2009, 01:46 - İp: 81.***.**7.8
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Gördüm abi..Sinek sinek..

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:02 - İp: 88.***.**2.161
serhantumer
serhantumer (üye)
Ankara / Meraklı

sevgili designwish ;

yani fotoğraflara ilk sen yorum yapmadın değil mi? işi yokuşa sürmeden, maddelemeden,simgelemden , kısaca kafaları bulandırmadan açıklama yapsaydın daha çok sevinirdim.
sana kıskançsın demiştim.buna bir kere daha inandım.forumu öyle sahiplenmişsin ki çok haline acıdım.

bak istersen benim forum sitesine de üye olsana?sana orada yöneticilik veririim. eee tabi biraz senin alan dışı olduğun bir konu ...ama olsun zaten buradaki forumda da alandışı çalışıyorsun.saçma sapan yorum yapıp , ortalığı karıştırıyorsun.ama şuna inanki benim forum sitemin de senin gibisine ihtiyacı var... adresi söylüyorum... www.jeolojiforumu.com

sen üye ol , ben sana yönetici paneli oluşturacağım...hem istediğine , istediğin şekilde yasaklama yapar ,onu uyarırsın....

bu arada gördüm ki ; sen de yeni sayılırsın. topu topu 1 senelik üyeliğin var.ikide bir beni ezmek adına bunu dile getiriyordun. benim 1 aylık üyelik senden daha faydalı olduğu kanısındayım....

büyü de gel demişsin...burda 18 yaş sınırı falan yok...bildiğim kadarıla fotoğrafa tutkusu olan herkes üye olabiliyor...ama burada aptalca tutkusu olabilecek insanların olabileceğini senin sayende farkettim..

ee bu arada forum siteme katılacakmısın?senin gibi çok bilmişlere ihtiyacımız var ? msj at bekliyeceğimmm...

Tarih: 6 Eylül 2009, 05:37 - İp: 212.***.**5.195
serhantumer
serhantumer (üye)
Ankara / Meraklı

eee hadi cevap bekliyorum? teşrif edip üye olacak msın?

Tarih: 6 Eylül 2009, 16:04 - İp: 212.***.**5.213
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

serhan haddini ama istersen. yazdığın sözlerde dikkatli olmanı öneririm. ayrıca kendiforumun var neden orada takılmıyorsun. kişilerin yorumu kendisini bağlar. galerideki fotorafların altında eleştirel yorum yapılsın yazıyorsa her türlü eleştiri serbest demektir. yerinde olsam o fotoları galerime hiç koymazdım. oldukça yapıcı bir eleştiride bulunmuş. kusura bakma ama herkes pohpohlamayı sevmez. öğrenmek istiyorsan büyüklerin ne ders yapacaksın. yoksa üzeloluş ellerine sağlık deseydi bu fotorğafara hiç birşey kazanamazdın

Tarih: 10 Eylül 2009, 15:29 - İp: 81.***.**7.150