scrt_grdn
scrt_grdn (üye)
Bursa / Amatör

En Komik An...

hayat hepimize yapmıştır bazen şakasını. hiç beklenmedik bir anda , beklenmedik bir yerde yakalıyıvermiştir ve bazen hep beraber bazense karşıdakiler gülerken biz yüzünüzdeki hafif pembemsi kırmızılığı nasıl etsemde geçirsem diye telaş içerisinde düzeltmek için çabalamışızdır.

buyurun yürekli insanlar! siz anlatanlarda ve siz/biz hep beraber gülenlerden olalım.

Tarih: 4 Nisan 2007, 01:58 - İp: 88.***.**5.44
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

balık malzemedsi satan dükkanla kırtasiye yan yana, kapıları bile aynı doğramanın üstünde...
Ben: Abi mamun ( balık yemi olarak kullanılan bir böcek, balık malzemeleri satan dükkanlarda bulunur bizim bölgede ) varmı?
Tezgahtar bayan: efendim?
Ben: Mamun diyorum varmı?
Tezgahtar bayan: Mamun yok ama babam var. ( meğer tezgahtar kıza herkes askıntı olmak için yanlış dükkan numarası yapıyorlarmış )
Ben: O kadar büyük iğnem yok. deme cesaretini gösteriyorum ama yüzümün rengini siz tahmin edersiniz artık..

Bir daha o dükkana değil o caddeye bile girerken karşı kaldırımdan yürüyorum.....

Tarih: 4 Nisan 2007, 02:50 - İp: 88.***.**4.194
scrt_grdn
scrt_grdn (üye)
Bursa / Amatör

geçmiş olsun. ama bır sure sonra gecebılırsın artık oradan sanırım. tek sen değilsin ya kaynarsın arada(yanlış anlama durumu anlatmak bıraz ımkansız ya ondan)

Tarih: 4 Nisan 2007, 16:12 - İp: 88.***.**7.92
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

demek ki toplum olarak başkasına gülmeyi seviyoruz ama tema biz olunca soğukuz...

Tarih: 5 Nisan 2007, 01:53 - İp: 88.***.**4.194
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okurken memlekete gittiğim otobüs firmasına hava atmak maksadı ile ilk defa takımelbise kravat falan giyip gittim. Söz de havam olacaktı.
Fakat yazıhaneye girer girmez elimdeki çantalarla uzun boru tipi çöp tenekelerini devirdim. Langur lungur. Onları kaldırayım derken diğer çöpüde devirdim. Tabi herkes kahkahalarla gülüyor bana.
Hava atayım derken rezil oldum.

Tarih: 5 Nisan 2007, 02:08 - İp: 88.***.**2.142
scrt_grdn
scrt_grdn (üye)
Bursa / Amatör

asırıya kacılmadıktan sonra bunlar hayatın içerisinde hoş durumlar. o an bıraz uzulmus olabılırsın ama eger ınsanlar olcunun dısına cıkmadıysa ılerıde emınım gulerek yad edılecek anılar.
bu yuzden hep beraber gulelım; yasayanda gulsun, seyredende...

Tarih: 5 Nisan 2007, 02:50 - İp: 88.***.**6.207
  • 1