yagmursare
yagmursare (üye)
Sakarya / Amatör

En Büyük Düşmanın Aynada!

karşılıksız verilen bu beden her zaman şans mı getirdi bize???bizi üzen,kıran,yok eden şeyler onun altından çık mıyormu?sizce düşmanı içta mi aramalı yoksa dışta mı?aynanın karşısındakine bir sorun bakalım

Tarih: 8 Temmuz 2007, 17:43 - İp: 88.***.**0.227
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

webcam olsa

Tarih: 8 Temmuz 2007, 17:46 - İp: 88.***.**6.228
yagmursare
yagmursare (üye)
Sakarya / Amatör

çok iyi bi yaklaşım gerçekten

Tarih: 8 Temmuz 2007, 20:32 - İp: 88.***.**0.227
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

gittim. Aynaya baktım geldim.. ne haber len dedim.. aynısını oda bana dedi... anladım ki ne edersen kendine edersin.... kendimi seviyorum gelsin 14 şubat öyle bir hediye alacam ki kendime ağzım açık kalacak..

sare nasıl bakarsan öyle görüsün..
bir gün peygamber efendimiz (SAV) camide otururken ebu sufyan camiden içeri girer peygamber efendimize (SAV) seni gördüğüm zaman günümün geri kalanı güzel geçmiyor.. içim kararıyor.. midem bulanıyor demiş.. peygamber efendimiz.."haklısın" ebu sufyan demiş..
as sonra içeri Hz ömer girmiş: " ohhhh ya resulallah seni gördüm nasıl ferahladım sanki içime güneş doğdu demiş.. camideki şaşıran müslümanlara dönüp: "siz nasıl bakarsanız öyle görürsünüz" demiş..

Tarih: 8 Temmuz 2007, 21:16 - İp: 88.***.**6.122
yagmursare
yagmursare (üye)
Sakarya / Amatör

mü'min mü'minin aynasıdır! haklısın

Tarih: 8 Temmuz 2007, 21:23 - İp: 88.***.**0.227
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

sabahın bu saatinde daha idrak edemedim soruları?

Tarih: 9 Temmuz 2007, 09:27 - İp: 81.***.**2.58
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bir nebze haklısın bir nebze haksızsın ?

niye mi
insan belli yaşa kadar ne yaparsa kendine yapıyor katılıyorum
ama belli yaştan sonra artık sorumlulukların artıyor ve yaptıkların
çevreni de etkiliyor, iyi şeyler yaparsan kendinle birlikte çevreni de iyi yönde
etkiliyorsun, kötü şeyler yaparsan da belki de kendinden çok çevrene ailene zarar veriyorsun

bu duyguları evlenip baba olduktan sonra daha iyi kavradım
artık hayatta tek bir birey değilim
bir ailem ve geleceğinin temellerini sağlam atmam gereken bir yavrum var
o yüzden dir ki artık kendimden çok onun için hareket etmeliyim.

Aynaya bakınca artık hep aklımda bunlar var işte, bu yavrunun geleceği için ne yapmalıyım ki ileride aynaya baktığımda huzurla seyredeyim yüzümdeki kırışıklıkları
her kırışıklığın oğlumun geleceğine atılmış bir çizik olduğunu ve onun da aynaya baktığında kendisini görünce mutlu olduğunda babam canım babam demesini sağlamam lazım

Ayna ayna söyle bana ben ne yapmalıyım ?

Tarih: 9 Temmuz 2007, 11:07 - İp: 81.***.**3.185
  • 1