lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Doğa Yürüyüşüne Davet

Arkadaşlar bu pazar bir doğa yüryüşü organizasyonumuz var..Bununla ilgili çıkan habere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

http://boyabatgazetesi.com/?subaction=showfull&id=1230255521&archive=&start_from=&ucat=1&

Doğa Yürüyüşüne Davet

İlçemizin doğal güzelliklerinden biri de hiç kuşkusuz Soyuk Ormanlarıdır..Merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta

olan bu doğa harikası bölgeye 28 Aralık 2008 pazar günü bir doğa yürüyüşü planlanmaktadır..

Gezi; Durağanın güzeliklerini keşfetmeyi,bunları belgelemeyi , doğa sevgisini güdülemeyi ve muhtemelen kar

yağayacağı için soyuk ormanlarını kar altında fotoğraflamayı amaçlamaktadır.

Zorlu bir parkuru olan soyuk ormanlarına yapılması planlanan bu gezinin önderliğini Sefer BAHADIR yapacaktır.

Soyuk ormanlarında özellikle ilkbahar aylarında görülen şelaleleri ve zirvedeki yayla evlerini de keşfetmeyi

amaçlayan bu geziye sağlığına güvenen, doğayı ve sporu seven, keşif ruhu taşıyan herkes davetlidir..

Yürüyüş pazar sabahı saat 9:30 da Kaymakamlık binasının önünden katılımcıların kendi araçları ile Boyalıca

köyüne hareket etymesiyle başlayacaktır.Boyalıca Köyünde araçlardan inilecek ve yürüyüşün geri kalan kısmı

yaya olarak devam edecektir.

Parkurun zorlu olduğunu bir kez daha dile getirir ve sağlık sorunları olan katılımcılarınbu yürüyüşe katılmamaları

gerektiğini önemle vurgularız.

Bölgede havanın kapalı olması ve en azından 20-30 cm kar olması muhtemel olduğundan katılımcıların sıkı

giyinmeleri, zorlu hava şartlarına karşı gerekli tedbirleri almaları gerekmektedir..

Geziye katılmak isteyenlerin isimlerini bu haberin yorum bölümüne veya [email protected] bildirmeleri gerekmektedir.

#lazut' tarafından 26.12.2008 17:53:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2008, 17:49 - İp: 88.***.**8.192
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

sefer hocam..sana gönüller dolusu borcum-uz- var..çok öncelerindende arzum olduğunu biliyorsun..makul bir süre mazur gör....borç ödenecek,arzumuzda yerine getirilmiş olacak..

Tarih: 26 Aralık 2008, 18:21 - İp: 78.***.**4.180
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Şaban abim estagfurullah..Biz burdaki arkadaşlarla öğretmenlerle böyle bir gezeleim dedik..

İnşallah sizlere borcunuzu ödemeniz için ilk bahar aylarına davetiye gönderilecektir

Tarih: 26 Aralık 2008, 18:33 - İp: 88.***.**8.192
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

herşey iyi güzelde lazutum neden illa ki kaymakamlık önü birader...

illa ki bi resmiyet mi olsun....

şimdi düşünüyorum da kesin bi törende vardır:

saygı duruşu istiklal marşı

günle ilgili konuşmalar

şiirler

rontlar

kapanış gibi

şaka bi yana valla içim gidiyor bu organizelere ama vakit dar,yol uzak....ama birgün beraber çıkıcaz emin ol buna

Tarih: 26 Aralık 2008, 19:02 - İp: 78.***.**7.14
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

neden bizim de şahsımıza jet ithal etmezler ki..

şurdan kalkar, gider hocamla dağlarda gezer , akşam geri dönerdik....
içim gitti...

Tarih: 26 Aralık 2008, 20:34 - İp: 78.***.**4.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yahu haklısın hakan hocam..

Bak resmiyet ne kadar içimize işlemiş ki hiç. fark etmedim..

Haklısın..

Dur şunu Mehmet Ağanın evinin önünden şeklinde değiştireyim

Sevgili fuji inşallah tayinin Sinopa çıkar da hatta Sinopun dağlarına çıkar da senin yanına doğa yürüyüşü yaparız

Tarih: 26 Aralık 2008, 20:57 - İp: 88.***.**2.62
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

nerdeeee... sözleşmelileri kadrolu yapacaklarmış ona sevindik...

ama şubatta 8000 kişi alacaklar... sanmıyorum ki benim branşa 800 kişi versinler... ben de atanayım... puanım 80 .... söz 8. tercihim durağan ...üç sıfır attım paragrafın başından beri , bu 8 de var bir keramet

güzel yürüyüşler...

Tarih: 26 Aralık 2008, 21:08 - İp: 78.***.**4.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Fuji bak seni görmedim..Hiç tanışmadık ama nsenin gibi bir yeğenim de var.
O jeoloji mühendisi..O da aynen senin gibi kaç zamandır tayin bekliyor..
Ama yakın zamanda ikinizden biri atanacak inşallah..
içime bir şeyler doğuyo..
Ya sen ya o..
Ama harbiden diyorum..Yakında inşallah ikinizden bir atancak..
Ve ben de buna çok sevineceğim..

Tarih: 26 Aralık 2008, 21:15 - İp: 88.***.**2.62
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

teşekkürler hocam..

jeoloji mühendisi fazlalığı mı varmış ülkemizin, çok şaşırdım... inşallah o da atanır... onun da neler çektiğini en iyi ben bilirim... ne ümitlerle öss yi kazandık, 4 sene okuduk...

neyse, hüzünlü konular bunlar, şimdi moral bozmayalım... olmadı boynumuzu eğip, ücretli çalışırız.. aileye karşı mahcubiyetimiz ortadan kalkar...

selamlar, iyi geceler...

Tarih: 26 Aralık 2008, 21:31 - İp: 78.***.**4.176
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

lazut abi sömestrda gelelim de gayri-resmi yürüyelim biz

Tarih: 26 Aralık 2008, 23:14 - İp: 85.***.**3.227
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

bahar aylarından birinde tatil günü olsa da bizde gelsek ne güzel olurdu dime?

Tarih: 27 Aralık 2008, 11:44 - İp: 88.***.**2.68