concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Dfm Ankara'da Nereden Alınır?

Arkadaşlar;
Sonunda o güzel gün geldi çattı. Yarın Sony H1 alıyorum. Ankara'da güvenilir bir dükkan biliyor musunuz. (Makina kaçak, garantisiz falan olmasın sonra.) Şöyle makinayı da elime alıp rahatlıkla inceleyebileceğim. Yanında tripot ve çantasını hediye verecek. Piyasada en uygun fiyatı verecek. Pazarlık yapabileceğim (para peşin ve nakittir). Kızılay da bir kaç küçük dükkana uğradım fakat adamların tavrını pek beğenmedim. İster al ister alma gibi bir havaları var. Pazarlık yapılmıyor. Düzgün bir satıcı bulayım makina + tripot + çantaya dayanacağım peşin 850-900 YTL'yi. Gıcır gıcır Türk Parası.

Bir de internetten alınabilir ama pek güvenemiyorum. Gerçi aydınlarfoto falan iyiidr diyotrlar ama; ben alacağım makineyi gözümle görmek isterim. Bir de bilmem kaç gün gelmesini bekle.

Evet dostlar; Ankara'da nereden alabilirim makinayı. Saygılar.

Tarih: 9 Ocak 2006, 16:17 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

#burkay' tarafından 25.03.2015 19:29:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ocak 2006, 21:53 - İp: 82.***.**6.2
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

concon valla cok iyi olurdu.. insallah firsat olunca..
unutma bak, kunefe ismarlayacaksin..
..bu arada, sen buraya gelirsen, ben de sana "fish and chips" ismarlarim bak..
saat kacta gidiyorsunuz anitkabire burkay? belki baska gelmek isteyenler de cikar..

Tarih: 12 Ocak 2006, 22:06 - İp: 62.***.**2.10
concon
concon (üye)
Ankara / Meraklı

Eyvallah Burkay. Numaranı kaydettim. İlk fırsatta uğramaya çalışırım.

Söz dada, önce Adana dürüm falan yeriz. Sonra şöyle ortaya koca bir tepsi künefe. Sıcak sıcak, dumanı tütüyor. Allah beee. Ben künefe yemeye gidiyorum arkadaşlar.

Tarih: 12 Ocak 2006, 22:24 - İp: 195.***.**7.26
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Ben her istanbula gittiğimde Horhor semtinde (aksarayda ) şavak ustanın dükkanına giderim orda fıstıklı kebap yerim ben bitirene kadar zaten künefemde hazır olmuştur bile ...sizlere de öneririm....

dada bilmiyorum ama tahminim saat 12-13 gibi gideriz...

#burkay' tarafyndan 12.01.2006 23:14:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ocak 2006, 23:15 - İp: 85.***.**6.82
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

alacaginiz olsun valla.. ikiniz de o kebaplari ve kunefeleri yiyin.. ben yiyemiyim..
..neyse..
...
gelmek isteyen cikti mi bari? bulustunuz mu?

Tarih: 13 Ocak 2006, 23:24 - İp: 62.***.**2.10