hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Darıldım Ben Bu Siteye

nerdeyse 10 gündür yokum, (bikaç kişi hariç) kimse merak etmemiş.

Bu mu site kardeşliği?

Hatta yokluğumu fırsat bilip eski avatarımı kopya edenler, ardımdan konuşanlar, gelmediğim için (meydan kendine kaldı diye) bayram edenler bile olmuş. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi emellerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhid edip...

Tayyip'i hapiste iken ziyaret edenler şimdi en üst makamlarda. Ben de beni merak edip soranları unutmayacağım.

Neyse neden gelemediğimi açıklayayım.
Anlatmıştım benim alamanya işi vardı. Son sınava mülakata girdim dün. Ona çalışmak için biraz uzaklaştım.
Sınavı merak ediyosanız, gururla diyebilirim ki, eğer torpilliler bütün kontenjanı doldurmadıysa, kesinlikle kazanırım.
Komisyonu etkilemek için adıma foto albümü yapmayı düşünmüştüm, ama vazgeçtim. Fotograflarını benden esirgemeyenlere de buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Haa, bu arada lazut hocamın topic falan noldu? Ben 100 sayfaya ulaşmıştır diye düşünüyodum, bulamadım.
Ben gideli bayaa değişmiş buraları.

Neyse yine eski düzene koycaz artık.
(durun bir de w kontrolü yapayım, merson kızmasın.)

Tarih: 11 Nisan 2007, 22:29 - İp: 88.***.**9.96
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bi avukattan hemide pazarların beyinden sen bişey mi bekliyon nikon gövdeye VR takar da pazarbeyinden 75 guruşluk çaydan başka bişi çıkmaz.

Tarih: 14 Nisan 2007, 01:12 - İp: 88.***.**4.174
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ifadelerinde bi ağalık var sanki pazarbeyin..
böylee veriverir hemen ne istenirse gibi geliyo..

yüzüde nur gibi maşaallahh..
Allah herkese böyle bi abi arkadaş nasip etsin..
sevdiklerin zeval görmesin pazarbey abimm

(çok mu belli ediyorum)

neyse ben yatayım artık.. yarın sınavım var... çalışmışım rahatımm.. bi uykuuu şimdi bunun üstüne ee bide son sınavım oleyyyyyyyyyy

Tarih: 14 Nisan 2007, 01:18 - İp: 88.***.**2.230
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

İkimiz kıskaca aldık, iyi polis - kötü polis oyununa getirebilir miyiz acabına diye.
hadi sen git uyu. Ben damar yolunu açtım, damardan girecem bu sefer.

Tarih: 14 Nisan 2007, 01:23 - İp: 88.***.**4.174
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

gördün mü? başına gelceği hissedince kaçtı hemen.

Tarih: 14 Nisan 2007, 01:42 - İp: 88.***.**4.174