Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Bir Fotografcinin Hikayesi

Izleyin ve yorumlayin...

Burasi

#emre.' tarafından 09.02.2006 21:00:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2006, 21:00 - İp: yok
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar bir kısmınasıadas izleyebildim gerisini açamadım çünkü, fakat iyi kurgulanmış.. teşekkür ederim..

Tarih: 10 Şubat 2006, 08:43 - İp: 85.***.**7.145
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Teşekkürler. İzledim ve çocukluğuma döndüm. Bir Türkan Şoray- Ediz Hun filmi izledim adeta. Demek ki Kore sineması Türk sinemasından 30 yıl geride. Birinci yorumum bu. İkinci yorumum ise dijitale geçmek için bir sebep daha keşfetmiş olduk. Banyo kimyasalları gözünüze dökülürse kör olabilirsiniz.

Tarih: 10 Şubat 2006, 09:47 - İp: 213.***.**5.242
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili emre güzel hikaye ama gene abortı var gibi geldi.

gökülen bayı syahbeyaz banyo birkaç kez benimde gözüme siçradı ama bişi olmadı.

ama his konusunda güzel .

Tarih: 10 Şubat 2006, 11:08 - İp: 85.***.**5.202
Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Abarti oldugu dogru ama bir fotograficinin gozlerini vermesi, ne biliyim olumden beter birsey bence

Tarih: 10 Şubat 2006, 18:19 - İp: 87.***.**4.76
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

dusunsenize, adamlar bir konserde bir sarki falan soyleyebiliyorlar sanirim.. ne kadar uzun bir sarki o oyle..
....
oncelikle belirtmeliyim ki, kizimiz biraz sakar.. sampuanla sac yikamasini bile beceremiyor.. bardagi devirdi, ilaci gozune doktu falan..
sonunda da, bakti ki fotografci dostumuzun gozlerini almis, birakti adami kopegiyle birlikte.. adam yanindan yuruyup gitti degil mi? degdi mi simdi?
isini kaybetti, gozlerini, kizi.. yazik oldu valla..
................
ben baska bir acidan da bakmak istiyorum olaya..
iste digitalin faydalari.. goz gitmeyecekti, kiz kalacakti, ilac parasi.. motorsiklet ve yarislar.. ahhh ahh..

Tarih: 11 Şubat 2006, 17:48 - İp: 62.***.**2.10
  • 1