transferpres
transferpres (üye)
Çorum / Amatör

Avrupa Yakası Bitmesin

SİZDE BİTMESİNİ İSTEMİYOSANIZ LÜTFEN ÜYE OLUN BU GRUBA VE HERKESE DAVET GÖNDERİM http://www.facebook.com/pages/FaceBOK/75551060185#/group.php?gid=25987615770

Tarih: 6 Haziran 2009, 20:20 - İp: 213.***.**6.233
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Evet birdirbir gece, gerçekten de sakız gibi uzamasıyla benden de tam not aldı

Tarih: 8 Haziran 2009, 07:40 - İp: 78.***.**5.148
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

binbir gecenin ilk bölümü süperdi valla.. diğer bölümler fiyasko..

zatende izlemedim..

ilk bölüm tekrarlarından parayı kırdılar ... ilk bölümden insanların heyecanı bitti

çünkü o dizide.. onur neticeye ilk bölümde ulaştı.. bence 4-5 bölüm uzatsalardı

en azından ilk 5 bölüm iyiydi derdik..

birde bizimkiler vardı.. onun da cılkı çıktıydı .. ama bitek TRT vardı o dönem

ses çıkarmıyoduk .. pazar akşamları bizimkiler keyfi yapıyorduk..

bize hollywood filmi gibi geliyodu ..

sonuç itibariyle.. hakkaten bezdirmeden sonlandırmak lazım.. çünkü uzayan hangi

dizi olursa olsun bi yerden sonra sıkıntı veriyor.. sonrada tüm karizmasını yitiriyor

Tarih: 8 Haziran 2009, 09:46 - İp: 88.***.**7.64
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Evet Gülşen haklısın diziler uzadıkça sıkıntı veriyor. Ancak bizde böyle bu, mesela Lost dizisi de çok uzadı ancak her yeni sezonda çok farklı bir boyuta geçiliyor çünkü senaryo için ciddi bir çalışma yapılıyor. Bizimkiler artık iyice saçmalıyor, mesela sevilen karakter mutlaka bir kaza geçiriyor öyle 2-3 bölüm kurtarılıyor, sevilmeyen kötü karakterin mutlaka maşına birşey geliyor ve iyi olan safta yerini alıyor o da. Hele bir çatışma, boğuşma sahnesi filan yapıyorlar tam komedi oluyor.

"Bizimkiler" de evet çok uzun bir diziydi ancak o tip diziler daha çok günlük olaylar üzerine kuruluydu. Yani bir konu dizi içinde yaşanır ve biterdi dolayısıyla bu bahsettiklerimle bir değerlendirmiyorum.

Hırsız-Polis diye bir dizinin bir sahnesine şahit olmuştum ama "pes artık bu kadar saçmalanmaz" dedim. Dayanamadım netten sayfasına yorum yazdım, sahneyi hatırlattım, cevap yazmışlar, özür diliyorlar. Bu da saçma, ne yazayım, "bir daha olmasın" diye cevap yazdım ben de.

Tarih: 8 Haziran 2009, 10:01 - İp: 78.***.**5.148
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

merak ettim ne yazdın ki ..

link versene bana buradan olmaz dersen mail at bişey yap.. vallahi merak et..

ben mesela şuan gossip girl izlemekteyim .. gayet iyi gidiyor..

bu gavurlar ne yapsa güzel yapıyorlar be kardeşim..

o dizinin türkiyede çekildiğini kafamda kurguladım da..

hemen bu kurgudan vazgeçtim

Tarih: 8 Haziran 2009, 10:06 - İp: 88.***.**7.64
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ablalarım amcalarım teyzelerim download sıkıntınız yoksa ben size bir iki link vereyim dizi nasıl çekilirmiş nasıl yapılırmış görün altyazılı severseniz haber verin

Tarih: 8 Haziran 2009, 10:21 - İp: 81.***.**7.150
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Gülşen bunu yazalı 2 yıl olmuştur herhalde, aslında burada forumda da benzer şeyler yazmıştım yine tahminen 1 yıl filan önce. O kanalın sayfasına girmiştim artık hangi TV deydi onu da hatırlamıyorum. Gelen cevap bir çeşit otomatik mesajdı gibi geliyor bana, işte olumsuz eleştirinizeden dolayı teşekkür falan filan gibi birşeydi. Anlatırım sonra , şimdi uzun hikaye

Last kardeşim, linki versene bakalım bir. Aslında indirmek mesele değil de izleyecek vakit olmuyor ya. Vakit olsa "korolar çarpışıyor" izleyecez, "yemekteyiz" izleyecez dimi ama?

Tarih: 8 Haziran 2009, 10:42 - İp: 78.***.**5.148
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

büyük bir probleme parmak basmışsınız....
bunun için toplumu bilinçlendirip harekete geçirmek için gösterdiğiniz çabaya hayran kaldım..
açtığınız yolda gösterdiğiniz ülküde başarılar dilerim....

Tarih: 8 Haziran 2009, 11:49 - İp: 81.***.**3.185
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Atakan hocam, sizi duyan da serbest kürsüde sadece toplumu bilinçlendirme yönünde çaba gösteriliyor zannedecek, yapmayın Allah aşkına (Bu konu ciddi bile sayılır birçok konunun yanında)

Yani ben de hiç önem vermiyorum ama topik sahibi içinden gelmiş böyle bir konu açmış, bence tepki gösterecek bir durum yok. Bu diziyi seven de az değil

Gerçi Transferpres arkadaşımızın bu konuda performansı parmak ısırtacak cinsten olsa da yine de zararı yok bence

#t_yaman' tarafından 08.06.2009 12:09:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Haziran 2009, 12:07 - İp: 78.***.**5.148
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

son cümleniz olayı bitiriyor, cevap yazmama bile gerek bırakmıyor aslında...

Tarih: 8 Haziran 2009, 12:15 - İp: 81.***.**3.185
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

hahahaha valla bu konuda haklısınız Atakan hocam

Şöyle bir göz gezdirdim de, hangi konuyu gözüme kestirsem transferpress arkadaşım döktürmüş Ama olsun bence eğlenceli de olabilir tabi.

Yani polemiğe, çatışmaya mahal vermedikten sonra, güncel herhangi bir konu hakkında topik açılması beni rahatsız etmiyor ben sadece onu belirtmek istedim. Yoksa görüş görüştür, size de lafım olmaz tabi

Tarih: 8 Haziran 2009, 12:23 - İp: 78.***.**5.148