av
av (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Atam İzindeyiz

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Tarih: 20 Şubat 2007, 22:53 - İp: 88.***.**3.100
levent92
levent92 (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

http://www.izlee.com/arama.php?videoara=kan+uykusu

Tarih: 20 Şubat 2007, 22:54 - İp: 85.***.**3.72
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Çok çabuk çıkmışsın izne.
Ben izinde değilim walla. İzin de almam kolay kolay, çocuklara yazık olur.

Tarih: 20 Şubat 2007, 22:59 - İp: 88.***.**7.181
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ecdadamızın astığı astık kestiği kestik değilmidir. Hareme karıları doldurup hangisini canı isterse onunla gününü gün eden değilmidir.İşine gelmeyenin kellesini vurduran değilmidir. Bilime karşı değilmidir.
Hani bize ilkokulda öyle öğrettilerde.

Tarih: 20 Şubat 2007, 23:21 - İp: 85.***.**5.255
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Ewet pazarbey, bunları anlatmak için izne çıkmıyorum işte.

Tarih: 20 Şubat 2007, 23:31 - İp: 88.***.**7.181
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sus provokator

Tarih: 20 Şubat 2007, 23:41 - İp: 88.***.**5.80
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

çok görme gaijin o vukuatlıdır zaten.Hatırlar mısın bilmem bir ara nerdeyse netfotografdan ihraç ediliyordu

Tarih: 21 Şubat 2007, 00:15 - İp: 88.***.**8.44
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

evet gaza geliyorumm::

kimmiş uleyyyyynnnn benim ecdadıma laf atan... tez elden bulunaa ve kellesi alına

Tarih: 21 Şubat 2007, 02:09 - İp: 85.***.**3.40
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

bu gün pazar değilki....

Tarih: 21 Şubat 2007, 09:35 - İp: 88.***.**5.96
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

av ARKADAŞ AÇTIGIN KONULARLA NEREYE VARMAK İSTİYORSUN AÇIKÇA YAZDA RAHATLA KONULARI AÇMIŞSIN VERİLEN CEVAPLARA CEVAP BİLE YAZMAMIŞSIN SAÇMA SAPAN KONULAR AÇIP DEGİŞİK KONULARDA ORTAM GERMEYE ÇALIŞIYORSUN NEREYE VARMAYA ÇALIŞIYORSUN NE DİYECEZ AFERİNSAN SENGELENE KADAR BAZI ŞEYLER EKSİKTİ NE İYİ ETTİNDE BU SAÇMA KONULARI AÇTINMI DİYECEZ.

AÇTIGIN KONULAR:
Terk Etmedi Sevdan Beni
aç kaldım susuz kaldım terk etmedi sevdan beni hayin karanlıktı gece ve ellerim kelepçede terk etmedi sevdan beni

Bazı Arkadaşlara Cevap
sevgili arkadaşlar (KADINA TAPMAK)başlıklı yazımla ilgili karşı yorumları okudum fakat bazı arkadaşlar yaptıkları saygısız yorumları üzdü beni.TAPMAK kelimesinin tek bir anlam taşımadığını bilmedikleri belli cahilliklerine veriyorum

Bana
Bana yukardan bakarsanız aptal ve küçük birine bakarsınız,Bana aşağıdan bakarsanız tanrınız sanırsınız,Bana karşıdan bakarsanız kendinize bakarsınız..............
Bir Deli

Ahiret,dünya,devlet
dünyanın ve ahiretin devletleri;devleti,dünyayıve ahireti yaratan kişinin ne işine yarar?

Dünya Nedir?
dünya nedir?tanrı'dan gafil olmaktır.kumaş,para,ölçüp tartarak ticaret etmek ve kadın :dünya değildir

Kadına Tapmak
SABAHTAN BERİ SİGARAYI SİGARA İLE YAKTIM SENİ DÜŞLÜYORUM.....

Dünya'ya Kaza İle Gelmek
Bu yazıyı okuyacak kişiye soruyorum dünyada olmaktan mutlumusun?günün birinde adı murat olan arkadaşım bana ilginç bir hikayesini anlattı..bir gün babasına sorumuş beni istediğiniz zaman nasıl karar verdiniz?
bu soru karşısında baba neye uğradığını şaşırmış...ama aldığı cevap sonunda şaşıran bizim marat olmuş babanın cevabı:BİR KAZA SONUCU DÜNYA'YA GELDİN acaba kaçımız bir kaza sonucu dünyada var olmaktayız.

Ölmek Buysa Sevmek Nasıl?
seni anlıyamıyorum.aklından geçenleri kesitiremiyorum
tadında bırakırcasına yaşamak mı? istiyorsun farkındamısın bana verdiğin zararın.oysa na hayaler kurmuştum içinde sen ve ben olan en sevdiğim olandan vazgeçcekken ben.......

BUNUN GİBİ KONULARLA NEREYE VARMAYA ÇALIŞIYORSUNKİ.

Tarih: 21 Şubat 2007, 13:34 - İp: 88.***.**0.50
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

anlaşılan; av her kuyuya taş atıp kaçıyor.
Zaten profilinden belli:12 konu açmış, 6 cevap yazmış

Provokasyona gelmeyin arkadaşlar!

Tarih: 21 Şubat 2007, 15:29 - İp: 85.***.**2.104