flashcolor
flashcolor (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aras Kargonun Sahtekarlıgı

SLM ARKADAŞLAR HERKEZİN BAŞINA GELEBİLECEGİ GİBİ BENİMDE BAŞIMA GELDİ ANLATAYIM İSTEDİM 01.06.2007 TARİGİNDE BURSADAN İSTANBULA DAVETİYE BASKISI İÇİN KARGO YOLLADIM SİSTEMLERİ DEGİŞMİŞ ARAS KARGONUN BENİM KARGOM GÜNLERCE KAYIPTI GÖNDERDİGİM DAVETİYE 14.06.2007 TARİHİNDEYDİ BEN GEÇ KALDIGINI ANLADIGIM İÇİN BAŞKA KARGOYLA İŞİMİ HALLETTİM İŞİMİ MÜŞTERİYE TESLİM ETTİM DİGER KARGO İLE İRTİBATLARIMDA DA BANA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ HATALARINI TELEFİ EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ AMA UYANIKLAR BİLDİKLERİ HALDE BU KARGOYU SONRADAN BULUP 18.06.2007 TARİHİNDE ELLERİNDEN CIKARTIP GEÇTE OLSA TESLİM ETTİLER VE BİZ SÖZÜMÜZÜ TUTTUK 3 AYDA OLSA 1 YILDA OLSA SÖZ VERDİKLERİNİ YAPMIŞLAR OLAN BİZİM TEKRAR BASKI PARALARINA OLDU BUNLARA GÜVENİP İŞ YAPMAYIN

Tarih: 20 Haziran 2007, 18:30 - İp: 88.***.**2.119
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

artık kamyon geri depmiş olur diyorsunuz. yıllardır bütün lojistik gerektiren işlerimde yurtiçin kargoyu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım oldukça memnunum. diğer arkadaşlara da özellikle tavsiye ederim

Tarih: 28 Haziran 2007, 15:25 - İp: 81.***.**7.150
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Flashcolor ben o kötek meselesini mecazi olarak, müşteriye nasıl değer verdiklerini anlatmak için söylemiştim. Yakın dövüş tecrübenizin olması iyi tabi. Benim öyle dövüş tecrübem falan yok zaten boy 1.65 kilo 53 ama belimde tabancam var oda benim güvencem oluyor.

Tarih: 28 Haziran 2007, 15:34 - İp: 88.***.**1.30
kupabaskı
kupabaskı (üye)
Denizli / Firma

benimde başıma geldi aras kargo program değişikliği nedeniyle yani yazılım alt yapısını değiştirdiği için bizlere eziyet veriyor.

NO ARTIK ONLARLA ÇALIŞMIYORUM.

Tarih: 17 Temmuz 2007, 00:11 - İp: 88.***.**4.192
foto adnan
foto adnan (üye)
Elazığ / Stüdyo Fotoğrafçısı

MNG ile avrupaya bir paket yollamistim.icinde gümüs bir kolye vardi.gümüs tarzi seyler gecmedigi icin geri gelmisti paket.Ben ilcede oturuyorum,merkezdeydi kargo bürosu,gelip al dediler paket gecmemis gümrükten.O an gidemeyecegimi söyledim.falanca güne kadar almazsam paketi alamazmisim daha.Sizin acip gümüsü alin icinden tekrar yollayin dedim.Olmaz falan derken kabul ettiler.Sonra paket ulasti ama gidip kolyemi istedigimde vermediler Gecen hafta bana paket yollandi ingiltereden.Paket gecikince yollayan kisi gidip postane adminiyle görüstü.Paket yanlis havaalanina yollanmis.Buldular paketi ve iade ettiler.icindekilerde kayitliydi,eksiksiz verilmis ve özür dilenmis defalarca kez.Aramizdaki fark iste.Biz muhatap bile bulamiyoruz bu gibi durumlarda.Orda randevu verilip özel görüsmeye tabii tutulmus.Cok calismamiz lazim cook

Tarih: 25 Ekim 2007, 14:30 - İp: 88.***.**1.218
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

abibiz hangi işte iyiyiz..

bir tane örnek var mı ben daha hiç göremedim ya...

Tarih: 25 Ekim 2007, 14:43 - İp: 88.***.**3.191
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

taklit mal
fason mal işinde iyiyiz..

Tarih: 25 Ekim 2007, 15:15 - İp: 85.***.**2.193
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

şirketçe deli gibi kargo yollardık...yurt içi ile çalıştığımız dönem hiç sorun yaşanmazdı..lakin bizim paragöz patron "anaaa bu yurt içi ne pahalı" dedi ve gitti abidik gubidik bir katgo firması buldu, anlaşma yaptı felam.

ardından yolladığımız hiç bir kargo yerine ulaşmadı ve tilki en sonunda yine kürkçü dükkanına döndü, yurt içi ile çalışmaya başladı...

Tarih: 25 Ekim 2007, 16:54 - İp: 195.***.**6.229
flashcolor
flashcolor (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşlar ben bu yazıyı yazalı baya zaman olmuştu ama bazı arkadaşlar bu mesele bitmedigi için yazmışlar ben çözümü kaba kuvvette buldum herkezin işini ben yaptırmak zorunda degilim o yüzden insanlık yaranmıyo çıkaracaksın kapı önüne bak nasıl adam oluyolar bundan sonra böyle bide ben valla çalınan paketimin maduriyetini bölge müdürlügü genel müdürlükfalan hepsi fasa fiso hep zaman kazanıyorlar dedigim gibi yaptım paramı geri aldım herkeze slm lar sevgilier hayırlı işler

Tarih: 25 Ekim 2007, 17:17 - İp: 88.***.**5.71