seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Anket

UCUZ KAHRAMANLIKLAR YAPMA.. SAKİN OL...
SADECE HANGİ PARTİYE OY VERECEĞİNİ YAZ...

NOT: ESPİRİ SERBEST AMA İNCE OLMASI GEREK A4 BOYUTUNDA

#seyyah1981' tarafından 08.02.2007 16:35:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:55 - İp: 88.***.**3.66
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

basit kuralları tanımayanlardan.. ülkenin kanunlarına uymalarını nasıl bekleyelim.. kural koyduk sadece parti ismi dedik.. rice ederim siyaset yapmayın..

AK PARTİ'ye vereceğim çünkü kriz döneminde iflas etmiştik.. şuan toparlanıyorsak onun sayesindedir..

Tarih: 9 Şubat 2007, 09:18 - İp: 85.***.**7.17
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

çıkartılması mı başarı yoksa nasıl çıkartıldıgı mı?
mesela telekomu ve telsimi satarak çıkarttı desek bu başarılı bir şey mi? bu iki kurumun getirileri de ortadayken...

örnekler çoğaltılabilir.

Tarih: 9 Şubat 2007, 21:46 - İp: 88.***.**4.8
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

YA GETIRI GÖTURUDEN FAZLAYSA ?

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:26 - İp: 88.***.**4.137
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

Herkes ne olduğunu bilip ona göre tartışacak,
görüyorumki sitemizde, kişiliği oturmamış, bir tarikate, yada bir siyasi partiye körü körüne bağlanıp, yazılanları dahi , okuyup anlamadan, yorum yapanlar var.
Öyleki, beni, hem solcu, hem faşist hemde kominist zannedenler var. Kimsenin dini beni ilgilendirmez. Ben TÜRK'üm. Milletlerin dini olmaz, din kişisel bir tercihtir.
Fakat din kisvesi altında Yüce Türk Milletinin evlatlarını kandırmaya çalışanları görüyorum. Bana bir tane Türk tarikat lideri gösterebilirmisiniz. Benim bnütün yazdıklarım belgelidir, hiç bir zaman mesnetsiz konuşmadım, kimseyide kırmadım, insanlar anlama özürlü ise bu benim meselem değil..

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:31 - İp: 88.***.**4.175
belgeselci
belgeselci (üye)
Eskişehir / Amatör

öss yi kaldıracak bi partiye vermeyi düşünüom...Yani sadece kendi çıkarlarımı düşünüom ahaha şaka bi yana ilk seçimde oy kullanacam ama hangi partiye oy vereceğimi bilmiyorum... sanırım bu en kötü şey!

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:32 - İp: 88.***.**5.132
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

öss yi genc parti kaldırcakmış diye duydum,bizzat cem uzanın agzından

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:48 - İp: 88.***.**0.60
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

işsizlere de 350 ytl maas vercekmıs..asgarı ucret zaten 400 ytl adam calısmasa daha ıyı..

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:50 - İp: 88.***.**4.137
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e ozaman işsizlik arttı diye adamı tefe koyarlar..asgariyide 800 900 yapar bu adam..hele bi kaybettiklerini geri alsın..

Tarih: 9 Şubat 2007, 23:23 - İp: 88.***.**0.60
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Ondan ziyade fenerbahce uefa kupasını alacakmışş onu bile vaadediyo Cem Uzan.. Febeliler bi o yolu denemedi zaten

Bu arada getirileri ve net kar marjları ortada olan kurumlardan bahsediyoruz zaten..

Tarih: 9 Şubat 2007, 23:49 - İp: 88.***.**5.95
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

FOKSS BU SİTEDE KİŞİLİGİ OTURMAYAN TEK ARKADAŞ SENSİN KÖRÜ KÖRÜNE BAGLANAN SADECE SENSİN BENİM TERBİYEMİ BOZMA

HANGİ MİLLET DİNSİZDİR SÖYLERMİSİN HANGİ İNSAN HERHANGİ BİR DİNE YADA OLGUYA İNANMADAN YAŞAYABİLİR SÖYLERMİSİNTARİHTE BİRTANE İNANMAYAN UYGARLIK GÖSTER HİÇBİŞEYE İNANMAMIŞ OLSUN ATEŞE SUYA TAŞA İNSANA GÜNEŞE VE ALLAHA HİÇBİŞEYE İNANMAYAN BİR MİLLET

SENİ ÖYLE ZANNETMİYORUM TUTARSIZLIGIN ÖYLE OLDUGUNU İSPAT EDİYOR
İHTİLAL HANGİ MADDE DE SÖYLEYEMEDİN SENİN YÜCE DİYE BAHSETTİGİN MİLLET YÜCELİGİNİ HANGİ İNANÇLARLA KAZANDI BİLİYORMUSUN

HİÇBİR TARİKATLE ALAKAM YOK

SİYASİ FİKRİMİ SORARSAN BİR SİYASİ PARTİDE YÖNETİM KURULU BAŞKANIYIM YAZDIGIM HİÇBİR YAZIMDA BUNU ÖN PLANA ÇIKARTIP İCRAATLARIMIZDAN BAHSETMEDİM BURASI YERİ DEYİL
SİZİN KENDİ EGONUZU TATMİN İÇİN YAZDIGINIZ YAZILAR BENİM TEMSİL ETTİGİM BİR FİKRE SALDIRI OLARAK GELİRSE GEREKLİ CEVABI ALMAYA HAZIR OLMAN LAZIM FİKRİNİ SÖYLEYE BİLİRSİN ANCAK HAKARET DERECESİNDE OLMAMAK ŞARTIYLA AKSİ HALDE BENDE SİZİN FİKİRLERİNİZE HAKARET ETMEK GİBİ BİR hak sahibi oluyorum

NE OLURSAN OL AMA ÖNCE ADAM OL BİR TOPLULUGUN SEÇTİGİ SENİN HESAPLAYAMAYACAGIN KADAR ÇOK İNSANIN İRADESİNİ TEMSİL EDEN İNSANLARA SAYGILI OLMAYI ÖGREN SENDEN SOLCU OLSA NE OLUR SAGCI OLSA NE OLUR SENDEN BU VATANA NE FAYDA OLUR ONU TARTIŞALIM KATKIN NEDİR BU VATANA

SATIN SATIN DİYORSUN EGER O KURUMLARIN ÇOK KAR YAPTIGINI DÜŞÜNÜYORSAN NEDEN İHALEYE GİRMEDİN YADA PARASI OLUPTA İHALEYE GİRMEYEN İNSANLAR SENİN KADAR DÜŞÜNEMİYORMU NEDEN ALMADILAR DERSİN

SİZE GÖRE TÜRK ALIRSA İHALEYİ PEŞKEŞ ÇEKİLDİ OLUR YABANCI ALIRSA YABANCIYA SATILDI OLUR AMA HASAN DEYİL BASAN ALIR BUNU HESAP EDEMEZSİNİZ

BUNDAN SONRAKİ CEVAPLARINI SAYGI VE TERBİYE SINIRLARINI AŞARAK YAZARSAN ALACAGIN CEVAP SAYGI VE TERBİYE SINIRLARINI ÇOK AŞMIŞ OLARAK VERİLECEKTİR LÜTFEN SINIRLARI İHLAL ETME BENİDE ÖLÇÜYÜ KAÇIRMAYA ZORLAMA

BELKİ AVATARIMDAKİ YAZI SİZİ TARİKATLA ALAKALI OLABİLİRDİYE YANILTMIŞTIR
AMA SENİN YÜCE DİYE BAHSETTİGİN KİŞİLİGİ OTURMUŞ HER TÜRK EVLADI O YAZININ ANLAMINI BİLİR

AMA SENİN GİBİ KİŞİLİGİ OTURMAMIŞ NE MUTLU TÜRKÜM DEYİNCE TÜRK OLUNDUGUNU ZANNEDEN SÖZDE TÜRKLER ONU TARİKAT BAGLANTISI ZANNEDERLER SAYIN SİTE PİSKOLOGU

#batuhan19b' tarafından 10.02.2007 00:59:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2007, 00:18 - İp: 88.***.**7.127