tualll
tualll (üye)
İzmir / Meraklı

Aile Fotoğrafını Görmek İstiyoruzzz

tarih 14 nisan 2007 saat tam 15:37 yi gösteriyor ben iş konusunda düşünmekten bunalmış ve işlerle haşır neşir durumdayken bir anda cep tel. çalmaz mı 'hüzün_seli' okan arkadaşımız sağ olsun hatırlamış aile fotoğrafındaki yerini alamadın demez mi... işler güçler ve bu ara yeni iş atılımları için dekor işleriyle haşır neşirken yani kafamda bin tilki gezerken bir anda beynimden kaynar suyu döktü hemde izmir sıcağında inanın içimdeki yangını klıma bile soğutamadı o andan sonra... akşam oldu saat 19:30 bu sefer 'mandyy' lale neredeydin ??? demez mi oofffffff dedim... bir kaynnattık ki sormayın , sağ olsun yaramıda fena deştiii , alacağın olsun lale... arkadaşlar çok güzel bir birliktelik , sevgi ve saygı göstermişsiniz birbirinize hepinizi gönülden kutlar sıcacık sevgilerinizin bir ömür sürmesini diler bir cümle eklerim ne yalan söyliyeyim hepinizi çok kıskandım...

sonuçta şunu iletmek isterim ki aile fotoğrafını bir an önce görmek istiyorum ve şahsım adına sabırsızım... gerçi bir çoğunuzu tanıyorum ama olsun...

fotoğrafı siteden kopyalayıp kendimide bir köşeye monte edeceğim... kısacası bende sizlerle beraberdim... ruhum aranızdaydı farketmediniz bile...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ESEN kalın.

#tualll' tarafından 14.04.2007 21:20:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Nisan 2007, 21:20 - İp: 88.***.**3.173
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Henuz biz bile goremedim yahu aile fotografimizi Aramis oldugunu Okan hepimize iletti ....

Tarih: 14 Nisan 2007, 22:22 - İp: 85.***.**2.29
  • 1