panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Açık Teşekkür..

Kaç defa, kaç üye arkadaşımıza yardımcı olduğunu gördüm.
Hem de hiç üşenmeden, deli emekler vererek..
araştırarak, veriler toplayarak, zaman harcayarak, yoğun işleri arasında bunlara kafa yorarak..

Ve en son bizim için tüm gece ve ertesi gün çalışıp, yaratıcılığını konuşturduğu "kalite belgeleri"..
İşyerinde BÜYÜÜÜK beğeni aldı ve şirket duvarına asıldı

Eline emeğine sağlık..

Problemlerin tırstığı adam REMİ5861

Ve aramızda özel bir yadigar konusu için..

Teşekkürler remican

Tarih: 19 Şubat 2010, 13:13 - İp: 88.***.**9.108
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

+1 şeklinde teşekkür edenler listesine katılıyorum. Remi hocam en saf duyguların insanıdır, remi hocam insanın üzerine yakışanı giymesidir. Şaka bi' yana gerçekten hiç bir menfaati olmadan yardım etmesi ve sabrından ötürü kendisine teşekkürü borç bilirim efem. Her ne kadar yeri gelip birileri tarafından yandaş olarak suçlansak da, biliriz ki doğru her zaman doğrudur, doğruyu savunmak da asla yandaşlık değildir kanımca ve neticede doğruyu söyleyen adamlar hep yandaş olmakla suçlandığımız adamlar, ilginç değil mi? neyse efenim.

selamlar..

#sansabosa' tarafından 19.02.2010 13:46:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Şubat 2010, 13:45 - İp: 88.***.**0.135
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

öncelikle, vallahi hem utandım hemde şaşırdım yaw
ama tabiikide sevindim. beklemiyordum böyle bişeyi. helal olsun panctom usta ne diyebilirim ki..

iyi niyetle yapılmış herşey birgün yapana geri dönermiş diye bir şeye inanıyorum ben o yüzden kendimi geçip asıl ben teşekkür ederim sizlere.. insanlar yaşarken onore edilmeli, tebrik edilmeli bence. hemde yüzlerine karşı. o yüzden ben ne kadar forumlarda aktif yardımcı oluyorsamda sizler benden çok önceleri buradaydınız. bu sitenin ayakta kalmasında emeğiniz var. bende sizlere teşekkürü borç bilirim.

yardımın menfaatsiz, karşılıksız yapılma hususunda biraz dürüstçe cevap vermek gerekirse, ben 2 kaza atlattım ve hayata bakışım değişti bir an.

yakın zamanda 140km hızla giden araç ile yanyan gitmiştik ve savrularak diğer şerite geçmiştik ve direksiyondaki acemiydi ve araçtaki herkes akrabamdı. (zaten 3 kişiydik. ben amcooğlu ve teyzeoğlu(şöför)) diğer şeritin dolu olması o an bizim 3 kişi için o an hayatının sonu olabilirdi. neyseki boştu şerit ve yaklaşık 100metre kadar uzaktan kamyonlar bize doğru ve bizde sağa sola savrula savrula onlara doğru yaklaşıyorduk ve can havli ile kendi şeritimize bakmadan geçmiştik Allah'tan olacakki bizim şeritteki arkadan gelenlerde uzaktaydı. (manisa girişi) yani bizim sanki birileri takla atmamızı (lastiklerin 4ünüde yeni değiştirmişti) yada araçların altında kalmasını istemedi. buna ben şans demek istemiyorum. çünkü buna benzer yine izmir torbalı yolunda arkadan çok hızlı gelen focus marka araç çarpması sonucu yine yan(sol) şerite geçtik ve koskoca yolda savrula savrula yine sağa yanaşabildik ve inanın burnumuz dahi kanamadan..
not: izmirdeki otoyol tek şerit olmasına rağmen araç arkadan çarpması sonucu bizim araç yanlamasına savrularak yine tek şeritte ama 3. şerite geçmiştik. eğer arkadan gelenler yakın olsaydı kesinlikle altına alırlardı bizi. almasa bile çarpma sonucu ordan sağ çıkamayabilirdik. çünkü en az 110km ile gidiyorduk, paralı yolda..

bunlar şans olamaz öyle değil mi? demekki birileri biryerde Allah razı olsun demişki onlarda bugün işe yaramış. ve biz hala sapasağlamız.. (çok şükür)

ben bu türden olayların iyi niyetle yapılmış işlerden dolayı koruyucu BONUS diyelim işte koruyucu etken olduğunu düşündüğüm için ve mesleğim icabı her an nete bağlı olmam ve yine mesleğimle alakalı olduğu için sorulara cevap anlık verebiliyorum.(cevabını biliyorsam tabi)

biraz uzun oldu ama yazarken bile o anlara gittim geldim vallahi.

yandaş mandaş falan diyenlere takılmayın bence hocam, ne demişler?

BİZ ÜÇ KİŞİYİZ BİRBİRİMİZİ BİLİRİZ
arife tarif gerekmez de denilebilir. örnekleri çoğaltmak mümkündür.

tekrardan çok sağolun dostlar abiler

Tarih: 19 Şubat 2010, 15:09 - İp: 85.***.**4.87
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

remiyi bende severim de...
bazı sorunlarım halen "çözümlenmedi" bölümünde beklemekte..

hangileri diye soracak olursan..
bi kere oğlan halen geceleri altını ıslatmaya devam ediyor.. pek çok yöntem denedik ama nafile.. lütfen acil çözüm..

arabadaki lpg kiti randımanlı çalışmıyor.. arasıra kendi kendine benzine geçiş yapıyor...

bide borsada hangi hisse senedi tavan yapacak hangisi taban taban yaparak yoluna devam edecek onu sorayım..
ayrıca bu minvalde parite 1,35'e dayandı malum.. önümüzdeki aylarda bire doğrumu yaklaşır yoksa makas açılırmı..

ha birde dün hataya özendim oyma gakma hatta yakma yapmak için ham paletlerden tahta söküyüm dedim elime kıymık battı.. çıkarttığımı sanıyorum ama hala canım acıyor.. lütfen bunada acil bi çözüm.. aksi takdirde mesajlarıma 10 parmak değil 9 parmak devam etmek zorunda kalacağım...

Tarih: 19 Şubat 2010, 15:58 - İp: 88.***.**4.236
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ben de şimdiden teşekkür ederim, henüz bir iyiliğini görmedim ama bakarsın bu mesajımdan utanır da bir iyilik düşünürsün. Ben şimdiden teşekkür edeyim. Eyvallah Remi, sağol kardeşim

Fantom a şapur şupur bize gelince yarabbi şükür yok öyle

#t_yaman' tarafından 19.02.2010 16:51:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Şubat 2010, 16:50 - İp: 78.***.**2.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Remiye bir teşekkür borcu da benim var..

Teşekkürler remi..Ya şu bizim siteyi yapacağdın

Tarih: 19 Şubat 2010, 18:26 - İp: 88.***.**5.179
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ben normalde pek yardım isteyemem, çok nadirdir. ama remi başka! yardım istemesek dövüyor.. bazen sırf korkumdan bildiğim şeyleri bile sormuşluğum vardır.. kendini halkına adamış kardeşim bir gün, bu yardımlaşma ile ilgili konuşurken; "sizi kazanıyorum daha ne olsun" demişti hiç unutmam. bunun yanıda nette arama yapma konusundaki tembelliğimin tek nedeni de kendisidir. bu topik vasıtası ile zat-ı alisini kınıyorum (ademoğlu nankör, naparsın )
t_yamana da yardım etmediği için de onu hiç affetmeyeceğim
bir de rokometin sabisinin sorununa çözüm bulunursa, çözümden haberim olsun

Tarih: 19 Şubat 2010, 23:20 - İp: 85.***.**5.117
sunaturk
sunaturk (üye)
İstanbul / Amatör

(Kaç defa, kaç üye arkadaşımıza yardımcı olduğunu gördüm.)
sizde panctom.
teeeee 2 sene evvel kadar ,benim makinemin modelini internette bulup inceleyip bana bilgi vermeniz sadece bir tanesidir. ben açık teşekkür etmeyi bilemedim.
remi5851 e gelince şu (5861) i bana ezberletti yaa pes valla.
fakat siz remican demişsiniz.
harika bende remican dicemm.
remican 'ın bilmediği varmı diye merak ediyorum. rokomet'in de sorunlarını çözerse.eh pes valla.
panctom'u,remican'ı çok seviyorum.
babaanneden sevgiler.

Tarih: 20 Şubat 2010, 01:37 - İp: 78.***.**1.236
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

tabi ki remican, babaanne
herkesin derdine can veriyor.
ayrıca performansıyla da çok canlı bir arkadaş
bu yüzden remican'ı ona uygun buldum

bizler de, hepimiz seni seviyoruz babaanne

Tarih: 21 Şubat 2010, 01:22 - İp: 88.***.**9.108
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

başım kalabalık diye yazmamıştım konu iyice kalabalıklaşmış. geç yazmak zorunda kaildım kusuruma kalmayın.

teker teker yazmalıyım.

ilk sırada rokomet ustamız var, abi en zor soruları sen sormuşsun vallahi. bunlar benim bildiğim şeyler değilki, nasıl cevap vereyim şimdi size??
mesela elinize kıymık battıysa ozaman pansuman yapıp yara bantı yapmak lazım. araba ve borsa işlerindende anamam ben. arabada tek anladığım 1410km hızla giderken koskoca tek şeritten nasıl oluyorda takla atmadan yanyan gidebiliyoruz?? işte bunu çözemedim daha

tayfun abi ayıp ettin valla abi, aklımdasın herzaman abi. ama uzaksın ve ihtiyaçlar mukabili.. ayrıca şapurşupurlu şey yapmasak diyom aileler falan var..

lazut hocam bunların içinde en akıllı en efendi en hoca siz varsınız. sizi akademik düşünceye davet ediyorum ben kim site yapmak kim? hem ayrıca site işleri zordur ve emeğinizin karşılığını zor alırsınız. bende zaten kafa yormamak için bloggerdayım. sadece yazıyom hocam, gerisini o hallediyor. yüzlerce siteye ping atıyormuş bizimkisi. mesela ssiz hocam bir yazı yazdığınızda o sitelere elle atacakken ben sadece yaz ve gömnder diyom. gerisini GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA HİMEENNN diyen google hallediyor
bitek şeyi yapamıyor hocam, hani batman varya gökyüzünde yarasa şekli çıkıyor heh işte bi onu yapamıyor gerisin geri (bu laf sinopa hastır) herşeyi yapıyor.

ayrıca ben teşekkür ederim size.

evet sıradaki, cinaslı ablam, siz yine önce gogıl abiye sorun sonra buraya gelin burda sorun. işinizi sağlama alın. rokomet ustamın istekleri bitmez abla herşeyi sormuş ya, bi tek şeyi sormamış, benim oğlan büyüyünce ne olacak? bizahmet küreden bakıver 'i sormamaış insaf etmiş herhalde

sevgili babaanneciğim, sizinle çilek (çalmaya)yemeye gelirdim emme velakin işler güçler yakamı bırakmıyor. bekarlşığın verdiği gazla giriştikçe giriştik projelere Allah sonumuzu hayretsin bakalım. gezmeye tozmaya vakit bulabilirsek iyi vallahi. onçün gelemezsem kızmayın, ayrıca 5851 değil 5861 o gerçi yazmışsınız ama yinede hatırlatayım istedim. ayrıca remican uygundur diyebilirsiniz, ve rokomet ustamın isteklerine gelimnce, sevgili babaanneciğim bu ustamın isteklerinin sorun gelmez, bunları cevaplandırsam, 4.dünya savaşı nerde ne zaman diye soruverir mazallah.. onuniçin azcık uzak durmak lazım bu tip sorulardan. sevgiler bizden babaanneciğim.

panctom usta remican uygundur usta. nasıl olsa remi5861 bir nick buda nick oluversin ne olacakki
hem daha havalı duruyo sanki

Tarih: 21 Şubat 2010, 16:52 - İp: 88.***.**3.180
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

böyle bir açık teşekkür topiğini tartışmasız benim açmam gerekirdi

hadi açmadım bari açılmış olan topiğe yazayım da eşeklik etmiş olmayayım

tamam belki yazma olayında biraz gecikmiş olabilirim ama olsun geç olsun da temiz olsun..

benim için yaptığı hangi iyilikten bahsetmekle başlasam ki yazıma..

hepsini yazmaya kalksam zaten ne benim vaktim yeter nede sayfalar yeter..

...........................

- ekipman alımım sırasında yapmış olduğu doğru yönlendirmeler ve yardımları için..

- fotoğrafla ilgili bilinmesi gereken herşeyi anlatan özel bir DVD yi gece gündüz demeden hazırladığı ve fotoğrafla alakalı ilerleme sağlayabilmiş isem tamamında onun payı olduğu için..

- gece gündüz demeden araştırmalar yapıp bana uzun uzun mailler halinde sunumlar hazırladığı için..

- Web sitemi inşa ettiği için ve bloklarımın herşeyiyle ilgilendiği için

- gereksiz bir sürü programlar, ıvır zıvırlarla dolu pcme taaa Manisalardan bağlanarak en kral bakımları yaptığı için

- verdiğin bedava filmi izleme linki pcyi kitledi bu arada haberin olsun

- hiç menfaatsiz sevdiği saydığı ve ablası olarak beni hayatına aldığı için..

ve bugün bile... (hatta şu saatlerde ve şu dakikalarda bile)

içinde bulunduğum bu stresli günlerimi atlatabilmem için işi gücü ne varsa bırakıp bütün zamanını"benim keyifli vakit geçirebilmem için" harcadığı için

REMİCAN SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM..

buraya yazdıklarım eksiktir fazlası vardır kesinlikle ben unutmuşumdur.. Remi benim canımdır... herşeyimdir.. kıymetlimdir.. kardeşimdir..

Remiye laf söyleyen karşısında beni bulur

hadi bakalım sevgiler

#hayat_can' tarafından 22.02.2010 17:56:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Şubat 2010, 17:54 - İp: 88.***.**7.157