pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

4 Şehite 9 Yıl.

Askeri yargımıza helal olsun valla. Kendilerini tebrik ederim.

Tarih: 21 Kasım 2009, 16:33 - İp: 78.***.**3.154
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sallamışsın roko bu ülkede olmaz öyle şeyler, hele ki bahsettiğin bölge halkı kadar temiz suça bulaşmamış, uyuşturucudan bi haber, pzvnklkten bihaber, haraçtan çeteden bi haber yaşayan tertemiz bölge halkını kötülüyorsun... mesela pazarbey abukat o bi araştırsın bakalım bölge kökenli insanların suça karışma oranlarına baksın, eminin rokonettini utandırır...

okyanus sen niye karıştırıyorsun ki eski defterleri ölen ölmüş gitmiş... şehzadenin beybabası hocaefendisine bi dua okutturup oğlunun affını dilemiştir mevlamdan... o arada yapıldığını iddia ettiğin katekullileri de yapmamıştırlar inanmam... bunlar kadar temiz, imanlı, inançlı, dürüst insan varmı ki memlekette.... yok canım... olmaz öyle şey...

Tarih: 17 Aralık 2009, 12:24 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Masal tanımlamasıyla görmezden gelinmesini istediğiniz olaylar gerçekte yaşanmış olaylar..

Masal tanımıda bildiğim kadarıyla geçmişte yaşanmış ve gerçekliği olmayan şeyler hikayeler için kullanılıyor..

Peki sizin, işinize gelmediği için masal diye küçümsediğiniz bu olayların geleceğe dair ne gibi etkileri olduğunu düşündünüz mü?

Ben daha önce yaşananlara ve günümüzde yaşananlara bakınca önümüzdeki yıllarda yaşanacak bir "MASAL" düşünüyorum..

Bu ülkenin insanları bu çatışma ortamında birbirine girmişler.
Birileri bunu körüklemiş.. Sırf dünya görüşü ile yaşadığı ülkenin yönetimi ve halkın genel görüşü ile aynı olmadığı için körüklemiş bu iç savaşı..
Birilerinin Tek amacı rejimi ve ülkeyi sabote etmek..
Bu amaç için tam zıt görüşteki insanlar ile aynı hareket içinde..

Halk galyana gelsin, birbiriyle çatış, ortalık kan gölüne dönsün..
Halk silahlansın..
Sivil halk birbirine silah sıksın..

Peki ya halihazırdaki silahlı halkda "bende açılım istiyorum" deyip silah sıkmaya başlarsa ne yapacaz...

Karadeniz bu ülkenin belkide en ihmal edilmiş, ürettiği katmadeğere göre en az yatırım almış bölgesi...

Zaten deli bir kan taşıyan karadenizliler bi coşarsa o zaman düzeni sağlaması için, işinize güvenli gidip gelmek için, çocuğunuz sokakta vurulmasın için, arabanız yakılmasın için, iş yeriniz talan edilmesin için
Kimden medet umacaksınız...

ordudan mı...
pardon !!!!... lav etmemişmiydiniz... dağıtmamışmıydınız...
çoğu zaten içerde

Polisten mi?
kendi canının derdinde..

politikacılardan mı..
güldürmeyin..

#rokomet' tarafından 17.12.2009 12:49:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Aralık 2009, 12:48 - İp: 88.***.**5.37
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Evet evet sizde yetenek var..
Siz yazdıkça daha çok inanıyorum..

Tarih: 17 Aralık 2009, 17:25 - İp: 78.***.**7.43
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

başbuğ gene konuşmuş. genelkurmaya asimetrik savaş açılmışmış. hiçmi utanmaz bu adam bu kadar şehit haberinden sonra. hala utanmadan konuşuyo. hiçmi istifa etmeyi düşünmez bizdeki başarısız insanlar. Ayıp valla. Siz birbirinize masal anlatmaya devam edin.

Tarih: 17 Aralık 2009, 17:51 - İp: 88.***.**3.198
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hakkat ya hiç mi istifa etmeyi düşünmezler...
550 istifa dilekçesi yazsana pazarbey meclistekileri yormayalım
imzalayıversinler...

Tarih: 17 Aralık 2009, 18:16 - İp: 81.***.**3.185
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

İşini yapmadığı gibi savcısından basınına
tehditle karışık ders veriyor.

Tarih: 18 Aralık 2009, 13:04 - İp: 78.***.**7.43
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

o derse ihtiyacınız olmasa vermezdi.

Tarih: 18 Aralık 2009, 15:22 - İp: 78.***.**7.66
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

amma asker şeysisiniz be. Yetivesin gali.
Atakan sizin zaten nihai hedefiniz . meclisi feshedip tamamen ipi askerin eline vermek.
Okyanus dinledinmi can dündarın şeysinde zamamanın paşasının 33 eri nası ölüme bile bile gönderdiğini. Ölemez bunlar ölemez.

Tarih: 18 Aralık 2009, 16:18 - İp: 78.***.**3.205
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

pazarbey, pkk bile senin kadar asker düşmanı değildir heralde...

nerenle izledin dinledinde ne anladın hayret

Tarih: 18 Aralık 2009, 16:32 - İp: 88.***.**5.37
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

size hak veriyorum. zamanında az işkence görmemişisinz. biz tabir caizse taş yememiş enik iz. sizin askerden korkmanız normal.
Komutan yol kesileceği ihbarını aldık.Ama genede gönderdik çocukları silahsız diyo. Açın gözlerinizi artık. ŞEhit olan çocuklar senin benim çocuğumda olabilirdi.

Tarih: 18 Aralık 2009, 16:36 - İp: 78.***.**3.205