mkaramese
mkaramese (üye)
Yurtdışı / Amatör

Sandisk Ultra Iı Plus Ve Extreme3

Arkadaşlar biliyorum bu konu çok konuşulmuş ama bi noktaya değinilmemiş.Özellikle yurt dışındaki sitelerde okuduğum yorumlarda Ultra II Plus cardı 3-4 defa usb portuna taktıktan sonra kartın ikiye açılmasını sağlayan tırnaklar çok kolay kırılıyormuş. Bende bu kartı usb ye direk takarak kullanma imkanı olduğundan hemen almak istedim. Ancak bu yorumları okuduktan sonra acaba Extreme3 alsam mı diye düşünüyorum. Çünkü diğeri kırılırsa garanti veya tamir imkanı var mı bilemiyorum. Ayrıca Extreme3 ömür boyu garantili olarak satılıyor. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Tarih: 10 Mayıs 2006, 09:40 - İp: 85.***.**4.166
sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

USB li olmayandan al sende ultra II lerin 9mb/sn yazma 10mb/sn okuma hızı var. bence yeterli bir seviye makineyi direct bilgisayara bağla ordan at fotoğrafları.

Şunu hiçbir zaman unutma bir aletin bir tek görevi vardır. Çift fonksiyonlu ürünlerde bir taraf hep eksik kalır.

Kameralı cep telefonu kamera hep dandiktir.
DVD-romlu Tv gibi DVD-rom dandiktir.
video kameralar foto. çekiyor ama kalitede orta. Nedemek istediğimi sanırım, anlatabildim. Hemşerim

Tarih: 10 Mayıs 2006, 11:10 - İp: 194.***.**9.29
gorkemkgo
gorkemkgo (üye)
Bursa / Meraklı

Bence şu sıralar 10$ civarında satılan 21-in-1 gibi hafıza kartı okuyuculardan almak ve hafıza kartı seçimini yaparken makinenizin farklı kartlara yazma hızını gözönünde bulundurmak en iyisi. Yazma hızlarını internette yapılan incelemelerden bulabilirsiniz.

Tarih: 16 Mayıs 2006, 00:57 - İp: 85.***.**5.141
mkaramese
mkaramese (üye)
Yurtdışı / Amatör

Extreme 3 'ü tercih ettim sonunda. Yazma hızında ki değişikliği çok farkedemedim ama okuma hızı gerçekten yüksek.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 10:00 - İp: 85.***.**4.166
  • 1