yunus145
yunus145 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Nikon Wu-1a Adaptör Mü? Wifi Sd Kart Mı?

Değerli meslektaşlarım;

bende nikon d3200 dslr fotoğraf makinesi vardır.
Düğün salonlarına gittiğimizde kart çıkar-tak sıkıntısı yaşıyoruz. Uzaktan direk bilgisayardan fotoğrafları görebileceğimiz bu teknolojileri araştırdık. Fakat bir kaç kişi direk pc den degil , android yada ıos cihazlardan görürsün dediler. Toshiba web sunucu ip desteği veriyor ve direk pc den görürüz buna eminim. Acaba adaptörde de bu özellik yada buna benzer , direk bilgisayardan makineyi görebileceğim özellik var mıdır ? Birde wifi menzilleri ne kadardır. Bilgili bir arkadaş tarafından cevaplandırılırsa cok memnun oluruz... Teşekkürler...

Tarih: 14 Nisan 2015, 17:48 - İp: 78.***.**6.7
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

wu-1a ile 6-7 metreden daha uzakta verim alamazsın zaten androidle çalışıyor ve aktarım hızları çok düşük düğün salonunda falan iş göreceğini sanmıyorum ben d7100 le wu-1a yı kullandım hiç memnun kalmadım sürekli kopmalar menzil düşüklüğü vs yani almaya değmezmiş ve çok yavaş aktarım hızı var.boşa para vermiş olduğumu düşünüyorum 1 yıldır bir kenarda duruyor... eyefi sd (wifi sd kart) kartlar 2. seçenek bunları denemedim ama yinede düğün salonunda efektif bir çözüm olacağını hiç sanmam aktarım hızı nedeniyle...
bu tip ürünler var incele... http://www.chip.com.tr/inceleme/transcend-wi-fi-sd-card_3683.html

#buzlucam' tarafından 09.07.2015 16:29:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Temmuz 2015, 16:26 - İp: 188.***.**8.99
  • 1